Skocz do zawartości

Odnawianie lakieru BMW e39


Gość Vindix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym na swoim aucie odnowic lakier (BMW e39) i juz nawet wybralem firme (Meguiars) jakimi chce to zrobic. Dodam, ze na aucie jest troche lekkich rysek, ale widac tez koliste rysy..

 

Kosmetyki ktore wybralem to:

 

1. Mycie - Meguiars Gold Class Car Wash

Cena: 35zl

2. Przygotowanie powierzchni - Glinka Bilt Hambler soft 100g

Cena: 32zl

3. Polerowanie - Meguiars Ultimate Compound

Cena: 55zl

4. Woskowanie - Meguiars 16# / Collinite 476 / Meguiars NXT2

Cena: 90zl

5. Konserwacja - Ultimate Quik Detailer

Cena: 55z

 

Mozecie mi napisac od czego mam zaczynac? Tzn od jakiego kosmetyku i jak go stosowac? Dodam, ze jestem i prosze o wyrozumialosc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność dobra :)

Do pełni szczęścia brakuje cleanera (nakładasz przed samym woskiem) i czegoś do usuwania asfaltu i zabrudzeń drogowych (no chyba, że Ci nie szkoda glinki na takie zabrudzenia).

Cleaner to np. Autoglym SRP (taki środek trzy w jednym, ale dobrze przygotuje lakier przed woskiem) lub Dodo Lime Prime. Do asfaltu to np. Decabit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ceny nie patrzcie, bo i tak pewnie sie nie zgadzaja ;) Podalem to wszystko przykladowo jako zestaw ktory chce zakupic :)

 

maestro00,

 

Gdzie jest SCS? Bo mialem w innym sklepie kupowac, a nawet myslalem o allegro :P

 

Moze mi ktos napisac co musze pokolei robic i jakim srodkiem?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Vindix, SCS to showcarshine.pl , tam znajdziesz glinke 100g, jak i inne kosmetyki.

 

Na forum promujemy aktywność userów a nie bierne oczekiwanie na podanie wszystkiego na tacy. Nasza wyszukiwarka działa całkiem nieźle i jak poświęcisz troche czasu to znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.