Skocz do zawartości

Tarcze & nadkola & felgi Leon Cupra


chisel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przedstawiam efekty pracy po "odświeżeniu" tarcz hamulcowych zaatakowanych przez rdzę, umytych nadkoli i felg przygowowanych do sezonu. Podziękowania dla Evo za wspólną pracę !

 

Tarcze:

 

- papier ścierny 600

- benzyna ekstrakcyjna

- malowanie spray przeznaczony do wysokich T w kolorze srebrnym

 

Zaciski :

 

- SV Autobahn

 

Nadkola:

 

- płukanie

- APC Megs 1:4

- Black Wow

 

Felgi:

 

- CQuartz i SV Autobahn po przeprowadzonej korekcie

 

Opony:

 

- Megs Endurance, SV Pneu

 

 

wtrakcie.th.jpg

 

wtrakcie3.th.jpg

 

wtrakcie2.th.jpg

 

Efekt ostateczny:

 

Przód:

 

tarczaprzd.th.jpg

 

Tył

 

tarczaty.th.jpg

 

nadkoleprzd.th.jpg

 

nadkolety.th.jpg

 

przdgotowy2.th.jpg

 

autobahnb.th.jpg

 

tygotowy2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wygląda, felgi mają naprawdę blask. A jak Ci się pracowało z Black Wow, czym go nakładałeś w nadkolach?

 

Moim zdanie Black Wow jest ciężki w aplikacji, nakładałem go za pomocą aplikatora Megs żółtego a następnie polerowanie mikrofibrą. Można odnieść wrażenie, że plastyki są zbyt tłuste nawet po starannym wypolerowaniu, ale efekt brand new osiągnięty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota,

chisel, jakiej firmy farby użyłeś do pomalowania tarcz hamulcowych ?

 

 

Zwykły spray do hamulców (wysokie temp.), my akurat używamy Dupli Color o ile się nie mylę...

 

Chisel do tej pory miał seryjnie zrobione przez Seata i wytrzymało chyba coś ponad rok, u mnie np utrzymuje się ładny efekt około 7-8 miesięcy (mówię o zimie głównie) na wiosnę trzeba zawsze miejscowo pod szlifować i poprawić warstwę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kolego pełen respekt ... :shock:

 

Jestem w szoku i sam już sobie współczuje bo co raz bardziej mnie nakręcacie do działań - to zaczyna być straszne i nie uleczalne powoli ... :mrgreen::oops:

 

Psss

Jaki koszt :

papieru ściernego 600 ???

benzyny ???

tego spray"u ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do farby do zacisków to rok temu z kumplem malowałem ja sprayem on takim zestawem z allegro (był odtłuszczacz, puszeczka farby i utwardzacz) i jego po zimie dosłownie jak nowe, moje już wyglądają nędznie :/ on ma taką fajną dziwno gumową powłokę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do farby do zacisków to rok temu z kumplem malowałem ja sprayem on takim zestawem z allegro (był odtłuszczacz, puszeczka farby i utwardzacz) i jego po zimie dosłownie jak nowe, moje już wyglądają nędznie :/ on ma taką fajną dziwno gumową powłokę.

 

Pewnie chodzi Ci o to: http://allegro.pl/zestaw-do-malowania-z ... 47818.html

 

U mnie tak były robione i chyba ze 3 lata wytrzymały, tylko malował je lakiernik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.