Skocz do zawartości

Polerka lakierów termoutwardzalnych


jmajka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy komuś zdarzyły się takie lakiery do polerowania, więc moje pytanie, jak sobie dać z tymi lakierami rade, nie dawno miałem właśnie samochód z tego typu lakierem, i powiem że po 8 godzinach polerowania dachu, dałem sobie spokój, ale mniejsza ponieważ ten typ lakieru jest lakierem jednowarstwowym utwardzany w pewnych temperaturach, zbiegiem czasu robi się bardzo twardy na zarysowania, ale tagże matowieje i czy ktoś mam jakiś sposób na ten typ lakieru, ja próbowałem wszystkimi możliwymi środkami jakie miałem pod ręką i efekt był bardzo mizerny dodam jedynie co udało mi się zrobić to przywrócić trochę blasku ale ryski pozostawały :( może dodam że to był nas polski rodzynek :lol: czy jest jakiś sposób na te lakiery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jak się sprawdza rocznik tylko ten samochód był u mnie kilka tygodni temu :P

i chce wiedzieć na przyszłości czy jest jakiś sposób na ten typ lakieru

 

 

Widzę że albo nikt nie miał do czynienia z takimi lakierami, ja rozumie że trudno znaleź auto z takim lakierem, 99% lakierów jest chemoutwardzalnych :mrgreen: albo to taka tajemnica że, nikt nie chce się podzielić :/ a od siebie dodam że potraktowałem sam dach, pastami 3m, app i faracelą i żadna nie dała rady, nawet papier ścierny 1500 potem 2000 a na koniec 2500 nie pomógł, ale trudno życie mam nadzieje że więcej takie auto do mnie nie przyjedzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.