Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

pierwszy raz trafiłem na forum i jestem zachwycony..

miło, że jest miejsce gdzie cała wiedza na temat dbania o lakier jest uporządkowana w jednym miejscu.

 

obiecuję brać czynny udział na forum :) i sumiennie dbać o swój samochodzik :mrgreen:

 

Pozdrawiam serdecznie

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam wszystkich,

Mam na imię Nikodem, mieszkam w słonecznym Zgierzu. Mam obecnie dwa autka Octavie II w czarnej perle i Twingo TechRun Rouge Cerise. Coś tam zawsze przy autkach grzebałem a teraz zacząłem przykładać się do tego trochę bardziej. Głównie ze względu na małżonkę, dla której kupiliśmy tego malucha, no i postanowiłem zrobić z niego "laleczkę".

Zaczęło się: Megs, Colli .... itd ;)

Pozdrawiam

Nikodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Samochodami interesuje się od dziecka i odkąd tylko kupiłem pierwsze auto zawsze o nie dbałem. Jednak dopiero teraz znalazłem to forum i jestem zachwycony gdyż wreszcie mam skąd czerpać wiedzę w dziale kosmetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Tomek, od dziś nowy uzytkownik forum;) założyłem profil, poniewż lubie dbać o samochcody i chętnie poradzę się osób lepij zorientowanych i z doświadczeniami oraz wymienię swoje;)

 

[ Dodano: 15 Maj 2012, 23:49 ]

Przepraszam za literówki, ale to z pośpiechu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Marcin. Pasją do dbania o wygląd samochodu zapalił mnie mój dobry przyjaciel. Teraz praktycznie, każdą wolną chwilę, poświęcam na robotę przy moim autku(ewentualnie innych samochodach). Robota jak za pewne wiecie, zawsze jest, byle tylko pogoda dopisywała.

 

pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Również nazywam się Artur. Całkiem niedawno kupilem pierwsze autko za własne zarobione pieniądze- Mondeo Mk1. Chcę o niego dbać jak najlepiej nie tylko od strony technicznej, ale również wizualnej i dlatego postanowiłem dołączyć do społeczności tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.