Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

z polecenia zajrzalem na forum i mam nadzieje znalezc info nt doprowadzenia autka do stanu jak najlepszego.

Zaczne od wyszukiwarki a jak polegne to zaczne pytac :)

 

[pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zarejestrowałem się na forum, żeby wzbogacić swoją wiedzę na temat pielęgnacji aut. Motoryzacją interesuje się małego i wiele razy dokładnie czyściłem samochody, ale wtedy nie wiedziałem, że to się nazywa detailing :ad:

<- jeśli ktoś by się zastanawiał gdzie leży ta miejscowość to już wyjaśniam: Między Puławami a Lublinem. ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na forum zarejestrowałem się około 8 miesięcy temu, ale jakoś nie miałem potrzeby nic pisać (pytać nie było sensu, wystarczyło poszukać, a pisać coś nowego... uznałem, że nic nowego nie wniosę). To forum jest nieocenionym kompendium wiedzy na temat pielęgnacji aut - super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Forum przeglądam od jakiegoś roku. Niestety zarejestrowałem się dopiero teraz, po pierwszym udanym glinkowaniu i woskowaniu lakieru mojego samochodu. Już wiem, że będę potrzebował więcej informacji dot. pielęgnacji mojego auta.

Auto to Skoda Roomsrter rocznik 2010 parkowany codziennie w okolicach gdańskich stoczni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, od jakiegoś czasu zaglądam na to forum i pomyslałem czas się zarejestrować a trafiłem tu przypadkiem, po zakupie nowego auta chciałem zadbac o jego lakier aby lśnij jak najdłużej no i tak zagłebiając się dalej w forum, moja lista zakupów bardzo się wydłuża, żałuję że nie mam własnego podwórka aby dopieszczać swoje autko ale i tak złapałem bakcyla i będę uprawiał partyzantkę w jakimś cichym miejscu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.