Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czytuję forum od dłuższego już czas.

Od dziecka interesowałem się samochodami,a nie rozłącznym elementem była i ich pielęgnacja.

Z roku na rok coraz odważniej podchodzę,do tematu rozszerzając zakres prac,używanej chemii itp.

Na chwilę obecną bardziej skupiam się na kompleksowym czyszczeniu+ew. utrwalenie woskiem,no i oczywiście wewnątrz kompleksik.Za korekty lakieru maszynowe,jeszcze się nie brałem,choć domyślam się,że prędzej czy później i to nastąpi.

Dużo jeszcze przede mną,mam nadzieję,że jeszcze dzięki Wam sporo się nauczę,a wiedza pozwoli uniknąć choć części błędów nowicjusza ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim :)

moja pasja sa samochody a takze lubie je czyscic nienawidze brudnych samochodow ;) detailing to jest cos co mozna powiedziec kocham bo efekt przed i po robi wielka robote ;) mam nadzieje ze dowiem sie tutaj cos wiecej jak wiem teraz i jeszcze lepiej bede czyscil auta ;) pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Przygodę z autdetalingiem zacząłem we wrześniu zeszłego roku. Zestaw kosmetyków już czeka na kolejny sezon - w ten weekend może będzie oficjalne rozpoczęcie - tzn mycie, glinkowanie, woskowanie itp.

 

Pozdrawiam

 

piozar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ; )

Po dość długiej lekturze forum, postanowiłem bardziej praktycznie podejść do tematu detailingu. Lubie dbać o samochody i myślę, że etap marketowych kosmetyków powinienem zakończyć. Mam nadzieję, że będę mógł zagladać tu wystarczająco często aby móc rozwijać się w tym temacie.

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imie Grzesiek. Forum czytam od około miesiąca. Coraz bardziej się nakręcam żeby samochód myć tak jak należy a nie na szybko polać wodą. Kupiłem drugi samochód już ponad tydzień temu i widzę że jego lakier potrzebuje żeby go odświeżyć, mam nadzieję że porady z forum mi w tym pomogą :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam na imię Marcin, forum śledzę od jakiegoś czasu, teraz postanowiłem się zarejestrować. AD zajmuje się jak na razie :-] amatorsko i hobbistycznie Parę ciekawych aut od podstaw już robiłem, być może wpadnie jakaś relacja... pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po wielu godzinach spędzonych na oglądaniu i wkuwaniu na pamięć kroków detailingu z tematów firm detailingowych :P, postanowiłem założyć konto, zamówić sprzęt i spróbować samemu coś stworzyć :) Aut w kolejce jest parę: VW Golf 4, Megane Coupe ph 1, Ford Cougar, Daewoo Matiz (:P) - relacje obiecuję w miarę możliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.