Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam również wszystkich. Forum przeglądam od bardzo dawna, bardzo ceniąc informacje jakie mogą tutaj zdobyć. Przed zakupem jakichkolwiek produktów zawsze staram się przeczytać istniejące na forum opinie. Mam nadzieję, że będę mógł dzielić się ze wszystkimi spostrzeżeniami i testami.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Po przeczytaniu forum dwa razy! :kox: postanowiłem zostać jego czynnym użytkownikiem :D

Z racji tego, że dotychczas była tylko teoria przyszedł w końcu czas na praktykę.

Jak się coś ładnego urodzi :ad: to oczywiście wstawię do działu PSB.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

forum śledzę o jakiegoś czasu. O detailingu dowiedziałem się od forumowicza Musi_No1, ale na początku jakoś mnie to nie pochłonęło.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem swojego auta marzeń, w białym kolorze. Pewnego razu, gdy pojechałem na myjkę bezdotykową, i efekt przed i po był praktycznie taki sam, skupiłem się na ręcznym myciu. Kolega Łukasz (Musi_No1) od razu poradził mi, żeby myć auto na dwa wiadra (tym bardziej, że autko wcześniej było polerowane). W między czasie zobaczyłem, jak samochód strasznie jest zapuszczony. Furka z rocznika 98 i chyba nigdy nie było myta we wnętrzu..... syf i malaria. Tak samo wszystkie wnęki, progi, zawiasy itp.

Powoli zbieram środki, czas i spróbuję przywrócić nowe życie mojej perełce.

Mam nadzieje, że spodoba mi się to co zrobiłem i pokażę wam w PSB.

Pozdrawiam,

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy, także chciałbym wszystkich Was serdecznie powitać. Auto detalingiem powoli zaraża mnie mój serdeczny Kolega, który również jest na tym forum i to on mi je polecił. Mam nadzieje, ze wiele ciekawych informacji tu znajde i sie podszkole, a nastepnie bede mogł razem z Wami dzilić sie zdobytym doświadczeniem. Także raz jeszcze - witam wszystkich. Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.