Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Pewnego dnia przylapalem sie na tym ze nie moge oderwac wzroku od pieknej,blyszczacej,lustrzanej wrecz czarnej BMW 5 z 2007 roku. Zaczalem sie zastanawiac czemu akurat te auto tak sie wyróżniało i doszedlem do wniosku ze to nie moze byc tylko wosk. Porozmawialem ze znajomym lakiernikiem ( rodzina oczywiscie bo nikt obcy prawdy ci nie powie) i przypomnial mi jak to za malolata jechalo sie Tempo czy Bonda samochody przed sprzedażą tylko ze teraz to dinozaury,nie robi sie tego juz recznie no i nie w/w pastami.

 

Obecnie mam Nissana primere z 2003 ( polecam najwiekszym sceptykom tylko ze 1.6 benzyna- nie do zajechania^^ ) i jak sie dowiedzialem ile mam zaplacic za cos takiego to poszukalem wiecej info i okazalo sie ze w zasadzie za komplet sprzetu i pas zaplaca mniej wiecej tyle samo.

 

Wnioski?? Jesli to lubie, jesli moge sobie pozwolic na sprzet to brakuje mi jeszcze tylko jednego - wiedzy no i moze wprawy i w ten oto sposob znalazlem wasze forum. Najlepiej uczyc sie na cudzych bledach- przynajmniej tak mi sie wydaje :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od pewnego czasu przewija się w mojej świadomości temat profesjonalnej kosmetyki samochodowej. Oczywiście, po znalezieniu forum, jestem zachwycony jego zasobami wiedzy i wskazówek jakie są tu wstawiane.

Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć wiedzę oraz wskazówki i nie będę się bać dotknąc samochodu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ciutke forum śledzę i łapie coraz większego bakcyla detailingowego :evil: Poniżej pierwsze objawy :(

scaled.php?server=857&filename=img3761po.jpg&res=landing

 

Pewnie zadam 100tke pytań które już były ale mam nadzieje że chociaż uda mi się w odpowiednich działach ;)

Czystości i śliskości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Obserwuje forum od jakiegos czasu i zawsze dowiaduje sie tu roznych dziwnych rzeczy :-]

-oczywiscie pozytywnych, wrecz zaskakujacych czasami.

Od zawsze strarałem sie dbac o furmanke, kiedy tylko mam czas zawsze 'ciagnie' mnie do autka aby cos przy nim pogrzebac. Zawitałem tu poniewaz przesiadłem sie ze srebrnego koloru, krtóry dotychczas miałem na kazym aucie -na czarny ;) -niestety nie jest w idealnym stanie poniewaz Pan, ktory miał to auto "zaprawkował" ocynkowany lakier jakims pędzelkiem, ale za to lakier jest w wiekszosci jescze ori ;) -generalnie poczytam troche lektur coby nie zepsuc i do dzieła ;] -po lakierze, pozostanie jeszcze ""tylko"" skórka i plastiki na poczatek.. :P

pozdrawiam !!

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.