Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

siemanko :)

jestem Kuba mam 19 lat, mieszkam niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego i jestem posiadaczem Hondy Civic EG5 z początku produkcji, Hondzie dałem nowe życie i teraz czas żeby go odpowiednio utrzymywać w stanie w jakim się znajduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od ponad roku zaglądam na to forum, dzięki któremu doprowadziłem lakier swojego passata do totalnego błysku.

Teraz nadeszła zmiana auta i chciałbym jeszcze lepiej nową zabawkę dopieścić! I Wieżę, że dzięki WAM to się uda!

pozdr koczownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Mam na imię Sebastian,pochodzę z Zielonki pod Warszawą.

Znalazłem się tu dzięki koledze,który pokazał mi wasze forum i jego treść.Pewnie niewiele będę mógł się udzielać,gdyż wszystkie informacje jakie będą mi potrzebne na początku,są już opisane i jedno co mi pozostaje jako Świeżakowi na forum to częste używanie SZUKAJKI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zakupiłem ostatnio dość duży zestaw w USA firmy Meguire's. Używałem ich jakieś 10 lat temu i byłem BARDZO zadowolony.

Ostatni weekend - cieplutko jak cholera - spędziłem ponad 5 godzin myjąc, polerując i dopieszczając swoje autko.

W ogóle mnie to nie nudziło wręcz przeciwnie.

Wczoraj zakupiłem myjkę ciśnieniową ( żonie wytłumaczyłem, że przyda się wokół domu)

 

No zabawa potrafi być fajna

 

zobaczymy czy bagcyl ugryzie bardziej czy tylko tak liznął... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Od długiego już czasu czytam forum, ale warto byłoby w końcu się przywitać i zacząć aktywnie uczestniczyć :)

Jak na razie gromadzę wiedzę i uczę się o pracy z lakierem, ponieważ otworzyłem sklep między innymi z produktami do detailingu, a na przyszły rok planuję otwierać salon :ad:

 

Szaleństwo na punkcie czystości dopadło mnie na dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.