Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Kolega mnie zaraził tematem i oto jestem :)

Od wiosny zabieram się ostro do pracy - bella stoi pod chmurką przy bloku a teraz zima :(

 

Zakupiłem już wstępnie kilka rzeczy ( jedne droższe inne tańsze ) i teraz za naukę trzeba się brać.

Po poczytaniu trochę forum czeka mnie ciężka orka na ugorze :/ Muszę nauczyć się wszystkiego.... od mycia poprzez woskowanie.

Korekta lakieru dla mnie czarna magia :/ będę musiał się zdać na kogoś doświadczonego wiosną :))

 

 

Witam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mimo, że od jakiegoś czasu czytam to forum, to dopiero dzisiaj postanowiłem się zarejestrować. Powiem szczerze, wydawało mi się że dbam o samochód bardzo mocno, dopóki nie zajrzałem na tą stronę. Jestem pod wrażeniem niektórych projektów i mam nadzieję, że przy waszej pomocy też dojdę do takiej wprawy. Do wiosny postaram się zakupić niezbędny asortyment i jak tylko słońce wyjrzy to ruszam do boju :) Myślę również, że do końca zimy poznam chociaż kilka osób z woj, wielkopolskiego, którzy pokierują jak się do tego wszystkiego zabrać :)

Dosyć tego marudzenia :)

 

Pozdrawiam

TomekM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam sie Piotr, to moje drugie forum ktorego bede członkiem (pierwsze to a4-klub.pl) na codzien jezdze zielona a4 b5 1.8t po drobnych modach. Na wiosne kupuje odpowiedni sprzet ( :ad: ) i bede sie bawic, a co z tego wyjdzie zobaczymy. Zyczcie powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam na imię Łukasz. Na forum jestem już długi okres czasu ale do tej pory nie udzielałem się za bardzo (co w niedługim czasie się zmieni). Mam dość duże doświadczenie w branży (więcej nie piszę bo regulamin zabrania) więc może wniosę coś ciekawego do dyskusji :)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.