Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich:)

 

Zabawę z doprowadzaniem auta do stanu salonowego czas zacząć:)

 

Pozdrawiam :ad:

 

P.s. Poszukuję kogoś z Trójmiasta kto zajmuje się detailingiem, lakier w moim nowym nabytku wymaga zdecydowanie renowacji.

 

Info na PW lub tel 507-721-443.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Postanowiłem się zarejestrować ponieważ na forum jest wiele ciekawych informacji które na pewno mi pomogą. :good:

 

P.S poszukuję kogoś z okolic Lublina, Puław kto zajmie się moim autem i sprawi aby lakier który i tak jest w dobrym stanie był jak nowy.

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

już od klikunastu miesięcy przeglądam forum, jestem fascynatem porządku oraz wszelakich "do it by your self" szczególnie przy aucie.

Jestem zdumiony poziomem i wiedzą niektórych użytkowników(większości:P) -czerpiąc przyjemność i przyjmując nauki zgodnie z zasadami domorosłego detailingowca:P

 

Pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, kiedyś już się witałem, ale jak to bywa u pedantów na forum - moje posty często są zmywane :mrgreen: lubię porządek i mam obsesję na punkcie wyglądu mojego auta, jak chyba wszyscy tu zgromadzeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od niedawna jestem posiadaczem mojego pierwszego autka i chcąc jak najlepiej o nie zadbać szukałem różnych porad, sposobów na ładny lakier itd aż trafiłem tutaj;d Myślę że dzięki waszym radą moje autko będzie się ślicznie prezentowało;d Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac obecnych doswiadczonych i tych uczacych sie dopiero ;) a ja od jakiegos czasu juz sie ucze i wiele juz przydatnych informacji wyczytalem z tego forum. Mam nadzieje ze za jakis czas jak wkoncu skompletuje wszystko bede mogl pokazac sie w temacie PSB ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Co prawda chwilkę już jestem zarejestrowany, ale jakoś wcześniej nie było okazji żeby dłużej 'przestudiować' forum. Jakąś podstawową wiedzę na temat pielęgnacji aut mam ale jest to kropla w morzu potrzeb. Także jeszcze raz - witam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

już od klikunastu miesięcy przeglądam forum, jestem fascynatem porządku oraz wszelakich "do it by your self" szczególnie przy aucie.

Jestem zdumiony poziomem i wiedzą niektórych użytkowników(większości:P) -czerpiąc przyjemność i przyjmując nauki zgodnie z zasadami domorosłego detailingowca:P

 

Pozdrawiam :!:[/quote

 

Allo,

 

Zapraszamy na spota w Wieliczce, bądź gdzieś w Krk - wszystko w temacie o spotkaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.