Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam na imię Tadek jestem z Bydgoszczy mam 23 lata. Moja przygoda z czyszczeniem samochodów rozpoczęła się w wieku 14lat kiedy tata pierwszy raz pozwolił mi w całości umyć i wyczyścić swoje autko. Od tamtego dnia tata przestał zajmować się czyszczeniem swoich samochodów :D Sprawia mi to zawsze dużo przyjemności jest to dla mnie forma relaksu najchętniej robiłbym to co dziennie :D Jednak przez niektórych jestem postrzegany jako czubek że można tyle czasu marnować dla pucowania autka (szczególnie przez mojego sąsiada którego z tego miejsca pragnę pozdrowić). Cieszę się że znalazłem forum z ludźmi o podobnym spojrzeniu na kwestię wyglądu i estetyki samochodu i wiem że nie jestem sam :):) POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Forum sledze od roku,ale dopiero teraz udalo mi sie zalogowac :idea: Jest to prawdziwa kopalnia wiedzy :good: , bardzo fajny "poradnik poczatkujacego" ,jak tylko ogarne wszystkie zagadnienia zwiazane z detalingiem (czytac...czytac...czytac...) zabiore sie za praktyke,mam nadzieje,ze pomozecie :-] . Krzysiek

 

 

ps.sorry za brak Polskich znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jestem Damian, mieszkam na górnym śląsku dokładnie w zagłębiu. mam nadzieje że podzielę się swoim doświadczeniem w autodetalingu nie jest duże ale z wieloma kosmetykami już miałem do czynienia, oczywiście braki uzupełnie czytając tematy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od jakiegoś czasu śledzę TO Forum a także kilka innych z tej tematyki. Zaraziliście mnie bakcylem i od jakiegoś czasu kupuję kosmetyki do mojego wózka na które kiedyś nie zwracałem uwagi lub uważałem za zbędne. To wszystko wasza wina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.