Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapaleńców, chwilę jestem na forum i czytam czytam czytam i się dziwię że takich rzeczy nie wiedziałem rok wcześniej, ot człowiek całe życie się uczy, jak się tak oczytam i zrobię się mądrzejszy moja Octavianka nabierze blassssssssssku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kosmetyką interesuję się (choć to za dużo powiedziane - na razie czytam) od ... wczoraj.. ;) Tak tak, wkurzyłem się po umyciu auta, szybek, a mimo to wyglądał koszmarnie - mazie, plamki etc. Więc podjąłem męską decyzję i postanawiam doprowadzić go do ładu i składu.

 

Jeszcze raz witam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez z przyjemnością witam wszystkich na Forum. Potężna dawka wiedzy z dziedziny wydawałoby sie tak prostej jak świecące auto. Swiecące do czasu :) Kiedy zacząłem zgłębiac problem ,czytać obecnych tu fachowców doszedłem do wniosku,że wiem, iż nic nie wiedziałem .Mam ambicję przeczytac wszystko na Forum :shock: Jak najwiekszego i najtrwalszego blasku Waszych autek życzę!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zalogowany jest już od dłuższego czasu, na początku czytałem teraz bede mial kilka pytań mam 4 samochody do ogarnięcia w domu:

2X Pegeuot 406 jeden 1996 drugi 2001.

2x Ford Mondeo, jeden z 2002r z pakietem od ST i z 18"kołami (mój), drugi kombi z 2005r.

Na początek bede chciał ogarnąć je zewnątrz i bede potrzeował jakiegos zestawu ale to w odpowiednim dziale.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam Was Ciule" jak to zwykł mawiać pewien Niemiecki świecki staruszek.

 

Ostatnimi czasy, jak to pięknie ujął jeden z użytkowników, zostałem zarażony "wirusem" przez mojego kolegę i w ten oto sposób trafiłem na ów forum.

Raduje się wielce widząc tylu znawców, zapaleńców i ludzi z doświadczeniem, a także takie kompendium wiedzy na temat autodetailingu w tym jednym miejscu. Wierzę że dzięki informacją zawartym tutaj oraz Waszą pomocą uda mi się poszerzyć (znikomą, póki co) wiedzę i co za tym idzie doświadczenia w autodetailingu.

Tak więc nie ma co zasypywać przysłowiowych gruszek w popiele, a czas brać się do pracy...

 

Pozdrawiam Wszystkich

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.