Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

Mam na imię Marcin i mam pod skrzydłem Twingo 2004, Grande Punto 2009 i Seja 99, już niedługo zacznę praktyczne picowanie po kolei każdego z nich i pewnie będę potrzebował pomocy teoretycznej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Mam na imię Maciek i pracuję w FLEX Polska :) Zagłębiając się w temat polerowania lakieru trafiłem na Forum i postanowiłem się przyłączyć. Mało jest ludzi kompetentnych w branży elektronarzędzi w tej dziedzinie a jak wiadomo Forum to Forum. NIE MAM ZAMIARU NIKOMU PROPONOWAĆ POLEREK FLEXA. Poleruje czasem auta, a wiedzy nigdy za wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam wszystkim.

 

Aktualnie jeżdżę białym VW Golfem IV, na dniach zmieniam na jego brata w granatowych barwach.

 

Na forum trafiłem czytając komentarz na blogu Blogomotive w notce, w którym do wygrania były produkty Autolandu.

 

Czyszczeniem samochodów zajmuję się całkowicie amatorsko, ale mam wielką fazę na dokładne pieszczenie swojego wozidła tak, aby było zawsze schludne, czyste i błyszczące... co nie zawsze udaje mi się z racji tego, że spędzam w samochodzie często ponad 8 godzin dziennie.

 

Na forum zostaję już chyba na stałe, świetne miejsce, gdzie mogę nauczyć się prawidłowo myć samochód (podświadomie zawsze czułem, że nie chodzi tylko o przejechanie gąbką spłukanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

podczytuje forum ok.miesiąca i zapewne jeszcze chwile mi zajmie zanim odbuduje fundusze nabęde odpowiednią wiedze do zajęcia się własnym autkiem

 

posiadam Volvo V70 więc kawałek poligonu jest zwłaszcza że maska bedzie do malowania z uwagi na wgniotkę z przodu i ogólne odpryski :) więc narazie mam gdzie sie uczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.