Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Po wielu miesiącach podglądania wątków postanowiłem się w końcu zarejestrować, aby jeszcze bardziej zagłębić się w temat auto-detailingu. Jazda czystym i zadbanym pojazdem to jedno z moich "zboczeń" więc tym bardziej miło mi jest dołączyć do Waszego grona. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) hehe jak ostatnio moje autko myłem 4h to rodzinka sie śmiała że chyba nienormalny ale jak tak siedze od paru dni i przeglądam to forum to te 4h to nic takiego ;p więc zaczynam sie uczyć jak jeszcze lepiej dbać o autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich obecnych.Dołączyłem tu przypadkowo.Woże tyłek w BMW 316 I compact i jest mi w nim bardzo wygodnie,nawet prowadząc "pod prąd"Mieszkam w UK i bardzo bałem się pierwszej jazdy siedząc na miejscu,gdzie powinien siedzieć pasażer.Jednak jest wszystko fajnie.Dbam o moje autko i jestem z niego dumny.W to miejsce trafiłem po obejrzeniu tego,co Justyna zrobila z Polonezem swoich dziadków.Jestem dla niej pełen uznania i składam niskie pokłony w jej kierunku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem zapalonym fanem samochodów i ich czystością... u mnie w samochodzie jest zawsze czysto i pachnąco, niestety nie posiadam jeszcze własnego samochodu (niedawno skończyłem 18 lat) ale dbam o samochody rodziców jak o swoje własne i traktuje je jak oczko w głowie :). Forum przeglądam już od dłuższego czasu ale zarejestrowałem się dopiero teraz ponieważ potrzebuję pomocy... ale o tym w innym dziale ;). Myślę że nie poprzestane jedynie na napisaniu prośby o pomoc, ale będę mógł się czegoś więcej dowiedzieć o kosmetyce samochodów i mam nadzieję, że jak dorobie się jakiś fajnych, markowych produktów i wiedzy to pochwalę się swoimi pracami przy samochodach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od jakiegos czasu studiuje forum....i postanowilem sam cos zadzialac i uporzadkowac moja Bore.

zakupilem juz nawet narzedzia;-DD

 

Moj zestaw to:

-Szampon AG conditioner

-glinka bilthamber

-Meguiars UC+scratch 2.0

-Meguiars DC2

-Colli 476

-do szyb AG CGP +Meguiars nxt2 glass cleaner

-do alufelg Meguiars all wheel cleaner

-do opon Meguiars endurance tire gel

 

Teraz czekam tylko na polerke kestrel das-6

 

Co myslicie o takim zestawieniu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem Drill i przypadkiem znalazłem to forum. Jeżdżę Roverem 400 którego stan hmm kosmetyczny jest tragiczny i mam nadzieje , iż dzięki zgromadzonej tu wiedzy zabiorę się za niego i będę miał się czym pochwalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Mam na imię Piotrek i chyba jak wszyscy tutaj jestem zakręcony na punkcie motoryzacji. Na forum trafiłem całkiem przypadkiem ale zabawa z detailingiem wciągnęła mnie na dobre . Narazie uzupełniam swój arsenał i zaczynam proste tematy, typu glinka cleaner i wosk. Na korektę przyjdzie pora jak zdobędę większe doświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.