Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

nadszedł czas i pora przywitać się na forum :)

 

worzę się Octavia II ale na dniach sfinalizuje zakup Vectry C która myta była na myjniach automatycznych więc będę częstym gościem tego forum i w miarę możliwości będę pokazywał swój blask :ad:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jeżdżę od dwóch lat Mercedesem ML W164 w kolorze czarnym.

Dotychczas nie przeszkadzalo mi, że mam mocno zmatowiony lakier, może raczej nie zwracałem na to uwagi. Po, narazie, pobieznym zapoznaniu się z tym forum uznałem ze czas na zmiany. :|

Moj zapal trochę komplikuje fakt, że nie specjalnie mam warunki do dokonania korekty lakieru, tak więc gdyby znalazł się ktoś z Wrocławia, kto odpłatnie, oczywiście zajął by się tematem, byłbym zobowiazany.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w związku z zakupem nowego (3,5 letniego) Fiata Bravo, które niestety trochę dostało po lakierze od życia, postanowiłem dowiedzieć się nieco na temat dbania o jego kondycję od osób, które się na tym znają najlepiej.

 

pozdrawiam,

KRAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i życzę dużo słonecznych dni, aby deszcznie popsuł naszej ciężkiej pracy ;)

 

-- 10 kwietnia 2015, 06:39 --

 

Witam Wszystkich i życzę dużo słonecznych dni, aby deszcznie popsuł naszej ciężkiej pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ponad półtora roku temu zakupiłem odkurzacz do prania tapicerek, konkretną myjkę ciśnieniową, dwie maszynki do polerki itp.

od tego czasu zajmuje się komercyjnie praniem tapicerek, i czyszczeniem aut osobą prywatnym i handlarzom pod komisy samochodowe.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie, nie tylko dla zarobku, ale głównie hobbystycznie :D

 

Posiadam trzy auta, poczciwego Fiata Seicento (do latania w koło komina)

Wyrezanego VW PASSATA B6 w pakiecie R-line Moje oczko w głowie!

Oraz VW Caddy, który czeka na blacharkę i lakierownie

 

O istnieniu forum dowiedziałem się niedawno, i postanowiłem podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wejść na wyższy poziom autokosmetyki samochodowej... :-]:ad:

 

Regulamin przeczytany, Słownik pojęć i skrótów również

- z pewnością się przyda, a zapoznanie się z FAQ

zajmie pewnie przy dobrych wiatrach miesiąc :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

bardzo doceniam pracę jaką wkładacie w istnienie tego forum.

Mam nadzieję, że moje postanowienie zwiększenia dbałości o czystość auta nie jest powiązane z wiosennym "przesileniem":)

Życie pokaże na ile uda mi się łączyć obowiązki pracownicze, rodzinne z hobbistycznymi zapędami. Na chwilę obecną są chęci, na rezultaty trzeba będzie poczekać...

pozdrawiam wszystkich!

jonczakp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Po zmianie auta, przeszukując internet jak zadbać o swoje "Nowe" auto trafiłem tutaj. Ponieważ pracowałem kiedyś na myjni w ASO i właściciel przykładał się do tego aby klienci otrzymali naprawdę czyste auto, pewne nawyki zostały, jednak chemia się bardzo zmieniła od tamtego czasu.

 

Dziękuję wszystkim za wkład w to forum i ogrom wiedzy jakie przekazujecie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.