Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na imię Marcel, mam 18 lat - od dziecka interesuje się motoryzacją i od roku trwa moja przygoda z detalingiem, który bardzo polubiłem :)

"Pod domem stoją" Mercedes W124, W211 kombi 2004r. i Renault Clio 2000r. Z czasem chciałbym zająć się kosmetyką samochodową na poważnie.

 

Pozdrawiam Marcel :ad::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam @LL.

Na forum trafiłem przypadkiem, ale już wiem że będę czerpał wiedze od Was i zapewne niejednokrotnie będę miał pytania. prośby z pomocą. Od jakiegoś czasu bardzo mnie zaciekawił temat upiększania auta, utrzymywaniu w blasku itp. Wcześniej jeździłem na myjnie bezdotykowe teraz postanowiłem tylko we własnym zakresie na podwórku dbać o auto moje, ojca i teścia ;)

Auta które będę miał pod sobą to: Audi A4 B8 w lakierze czarna perła, clio granat i peugot ojca także granat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam na imię Mateusz, rozpoczynam przygodę z auto detailing'iem na kilku autach jakie mam pod ręką. :ad:

Seat Cordoba 6L '04

Honda Civic VI '98 wersja japońska sedan

Renault Laguna II '04 kombi

Volkswagen Golf 4 kombi '99

:ad:

Mam nadzieję, że zajmę się auto detailing'iem na poważnie, gdyż w moich okolicach nie ma takiegoż specjalisty :ad:

Od małego jestem fanem wszelakiej motoryzacji, tej na 4 jak i na 2 kołach :)

:good:8-)

Planuje też kupno jakiejś perełki z kraju kwitnącej wiśni, ale o tym w przyszłości :)

 

Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że nauczę się tutaj wielu nowych rzeczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Kuba, od jakiegoś czasu przeglądam to świetne forum i pora się zarejestrować oraz przedstawić. ;) Jestem estetą i perfekcjonistą, więc wygląd mojego auta nawet jeśli jest stare i ma ponad 350tys przebiegu z odpowiednim nakładem czasu i pracy ulegnie poprawie. :) Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.