Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

 

od pewnego czasu interesuje się car detailingiem, zainteresowanie wzrosło, ponieważ chcę odświeżyć lakier w mojej Skodzie Fabii Combi, 2001r. Chce zakupić wszystkie niezbędne rzeczy wraz z polerką i ćwiczyć na moim króliku doświadczalnym Seacie Ibiza,99r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, dziś kończy się plebiscyt na Małego Mistera Ziemi Radomskiej także proszę o głosy na mojego chrześniaka Kubusia, rywalizacja jest zacięta w związku z tym każdy głos jest dla nas bardzo ważny,można głosować za pomocą smsa treść radmister.1 na nr 71321 lub na stronie http://plebiscyty.echodnia.eu/plebiscyt ... l?cookie=1

Za wszystkie oddane głosy razem z Kubą dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Adam. Mieszkam w miejscowości Poświętno w wlkp pomiędzy Kościanem a Lesznem blisko miasta Śmigiel w którym pracuję. Od zawsze lubiłem tego typu zagadnienia, lecz stwierdzam, że to co wiedziałem to praktycznie początki więc czytam czytam i się uczę. Planuje zakup w niedalekiej przyszłości bazy kosmetyków i chciałbym na wiosnę podziałać przy swoim czarnym jak smoła Bmw e90. Mam nadzieje, że wiele się od Was nauczę pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Zacząłem interesować się detailing'iem od czasu nabycia swojego pierwszego samochodu. Mam nadzieję, że powiększę swoją wiedzę dzięki Wam i dołączę do grona osób z zadbanym samochodem.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Mam na imię Mateusz, trafiłem na forum gdyż chciałbym zgłębić temat detailingu. Zajmuje się zawodowo tematem dość pokrewnym - oklejaniem aut, zmiana koloru itp. Jeśli nie zostanę za to od razu rozstrzelany to zaproszę na moją stronę gdzie możecie zobaczyć kilka samochodów które wyszły spod mojej ręki, w razie czego proszę moda o usunięcie linka http://www.carwrappoland.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.