Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

wszedłem na to forum, bo gdy tylko szukam jakiś informacji na temat wyglądu auta to odnajduje link właśnie do Was. Także trafiłem do fachowców. Mam nadzieje, że uda się wspólnie dojść do ładu z rysami na moim aucie. Obecnie szukam kogoś z okolic Łodzi kto ogarnie ten temat bez ponownego lakierowania paru elementów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imie Maciej.

Napisze tutaj bo tylko tutaj mogę pisać. Poprosiłbym na pw odpowiedz czemu nie moge zacząc żadnego tematu w dziale pomocy. Pisze ze nie mam uprawnien a nie moge znalezc odpowiednich informacji na ten temat. Przepraszam że tutuaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Jestem nowy na forum i mam na imię Krzysiek. Zapisałem się ponieważ zamierzam rozpocząć swoją przygodę z detailingem i liczę, że będę mógł tutaj znaleźć pomoc i odpowiedzi na wszystkie pytania. Na początek wyposażyłem się w taki oto zestaw, który będę systematycznie uzupełniał o kolejne gadżety:

f717fc088342636dm.jpg

 

Pierwszym pacjentem będzie moje auto czyli "stare, poczciwe" Volvo C70 ;)

ef832405298085f7m.jpg

 

Będę zdawał relacje ze wszystkich prac i prosił Was o porady.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, forum przegladam dosc dlugo ale dopiero od teraz jestem pelnoplrawnym uzytkownikiem. Prxygoda z detailingiem zaczela sie od ogarniecia mojego lakieru po lakierniku i tak sie wkrecam, za soba mam juz 3 korekty i kilka regeneracji kloszy lamp.

 

Pozdrawiam, czesc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, nazywam się Łukasz mam 20 lat i jestem z Olsztyna, jako że uwielbiam jak w moim samochodzie jest czysto oraz on jest czysty, zacząłem szukać informacji o dobrych środkach do pielęgnacji, bo kupowałem tony "super" środków z marketów, ale żadne nie zadowalały mnie i tak trafiłem na to forum ;)

PS.

Moim pierwszym pacjentem będzie turbo dziadek czyli moja primera p11, w której lakier jest w fatalnym stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowym forumowiczem, mam nadzieje, że z czasem powiększe swoją wiedzę na temat auto detailingu i że moj samochód wiecznie będzie wyglądał jak nowy z pomocą forumowiczów, którzy zapewne w wiekszości zjedli zęby na autokosmetyce, pozdrawiam, 5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Interesuje się car detailingiem od kilku miesięcy dopiero, ale mam już całkiem przyzwoity zestaw kosmetyków MEG, PB i kilku innych marek, ale ciągle jest wiele spraw, z którymi nie jestem pewien czy dobrze postępuje, w trakcie pucowania auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich! ; ) czytam to forum już od dawna , konto założyłem trochę później , zawsze interesowałem się czystymi zadbanymi autami ale dopiero to forum poszerzyło moją wiedzę ;) mam już za sobą kilka aut zrobionych znajomym , jest co raz lepiej ale zawsze to jeszcze nie to ;p :kox: a przy okazji WESOŁYCH ŚWIĄT dla wszystkich forumowiczów

 

 

POZDRO !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, od dłuższego już czasu interesowałam się tematyką detailingu. Generalnie zawsze miałam najbardziej zadbane auto wśród znajomych. Od kilku długich miesięcy kiełkował pomysł zajęcia się tym tematem profesjonalnie. I tak w październiku oficjalnie działalność zaczął Gawron Autodetailing, jeszcze w niepełnym zakresie, ale powoli do przodu :)

 

BTW jest tu trochę dziewczyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.