Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Jak kolega wyżej, również troszkę czekałem z przywitaniem.

Głównie zajmowałem się obserwacją tematów, wiadome chciałbym dzięki wszystkim tutaj zgromadzonym zdobyć troszkę wiedzy na temat kosmetyki aut.

Aktualnie głównie amatorsko, delikatnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak kolega wyżej zwlekalem z przywitaniem, jednak dość długo obserwowalem tematy. Dzieki wszystkim zlapalem zajawke na picowanie swojego auta i mam nadzieje ze dzieki forum poznam wszystkie tajniki amatorskiego detailingu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na mnie przyszla kolej.

Juz przy wczesniejszym aucie troche bawilem sie w "dbanie" o autko ale w porownaniu z wiekszoscia Was to jestem kompletnym laikiem.

3 tygodnie temu stalem sie wlascicielem BMW 325i e92 i po tygodniu juz byly pierwsze zabawy z woskiem. Niestety nie posiadam garazu, dostepu do miejsca gdzie mozna sie pobawic w detailing:( wszystko przed domem na angielskiej ulicy :( poki co czytam i ucze sie moze kiedys pojawi sie jakies zdjecie buni ;)

 

Pozdrowienia z UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczy bardzo serdecznie  :)

Nazywam się Przemek i mieszkam na śląsku.

Na forum zaglądam już od jakiegoś czasu, ale jakoś dopiero teraz się zarejestrowałem...  

Do zainteresowania detailingiem skłoniła mnie moja druga pasja mianowicie - samochody bmw. Posiadam już swoje czwarte auto tej marki.

Mam nadzieję, że pomożecie mi znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Nie ukrywam, że świat detailingu, to w dalszym ciągu dla mnie spora niewiadoma  

 

Pozdrawiam wszystkich,

Przemek.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów, na forum tak jak kilka innych osób zaglądałem bez rejestracji. Skłoniło mnie do tego chęć zadbania samemu o swój samochód - nic chyba nie daje takiej satysfakcji ;)

Z upływem czasu mam zamiar powiększać swój zestaw kosmetyków a przede wszystkim wiedzę :song:8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam na imię Paweł, jestem z okolic Płońska. Od jakiegoś czasu zaglądam na to forum w poszukiwaniu informacji dotyczących detailing'u... jak do tej pory ograniczałem się jedynie do mycia i odkurzania samochodu.W najbliższym czasie chciałbym to zmienić!!! I już dziś robię pierwszy krok, pierwsze zakupy kosmetyków :-]

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od pół roku śledzę forum, rozpoznaje tematykę i uzbrajam się w bezcenną wiedzę.

 

Na razie głowa pełna teorii i pierwsza próba polerki za mną. Mam nadzieję, że forum okaże się pomocne także w praktyce ;)

 

Pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.