Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forum super a zaczelo sie od tego ze chcialem zreanimowac skore

w moim autku ale jak uslyszalem 1500zl w Poznainu i ok tyle samo za lakier to lekko zdebialem to mowie sam sie naucze i zrobie po swojemu no i sie zaczelo.

 

jestem nowy i chetnie poslucham porad ludzi bardziej znajacych temat

 

Pozdrawiam

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek wszystkim wyjadaczom rasowania wyglądu naszych rakiet. :)

Mam na imię Paweł, od Kwietnia jestem właścicielem Skody O II z 2007 roku. Była odpicowana przed zakupem toteż mocno się zdziwiłem jak po 2 pierwszych myciach straciła wiele ze swojego uroku. Szukałem pomocy i znalazłem Was. Zamówiłem dobry szampon od ChG, specyfik do plastików, gąbkę do nakładania wosku na wkrętarkę, wosk 945, parę ręczników, IPe i wbiłem się do garażu kolegi. Po dniu zmagań mam samochodzik jak przed zakupem, a że konkretnie zrobiony to od maja cieszy moje oko po każdy myciu. Znalazłem kilka niedoskonałości więc jedzie do mnie glinka. Pozdrawiam, zdjęcia zapodam za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem bardzo zaawansowanym początkującym ale mam nadzieję, że za pomocą forum szybko się to zmieni :) Prace będą prowadzone głównie przy Seacie Cordoba Vario '98 i Polonezie Caro Plus '97.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, wielki szacuneczek za to co robicie!

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zalogowalem się, bo myślałem znaleźć kogoś z podobnym zainteresowaniem npr. w Szczytnie. Okazało się, że jest parę rejestrowanych, ale prawie bez aktywności.

O mnie:

Jestem z Niemiec, także przepraszam za pisownie już z góry. Też jestem w miarę "ambitnym" początkującym, pielęgnuje trochę więcej niż przeciętny, ale nie spędzam kilkanaście godzin....

Piszę ogólnie na niemieckim forum na tym temacie, ale widziałem koło Szczecina firmę " ten.i", no i u nas nic nie znalazłem o tym, czym ich środki porównywać(cenowo i jakościowo).... będę szukał co tutaj wiedzie.

No, dosyć mojego jąkania... Życzę wspólnego naj naj naj.....

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, właśnie skompletowałem sprzęt do do polerowania lakieru i przy pomocy doświadczonych kolegów chce się zająć kompleksowo ochroną lakieru.

 

[ Dodano: 22 Wrzesień 2014, 15:36 ]

Witam wszystkich, właśnie skompletowałem sprzęt do do polerowania lakieru i przy pomocy doświadczonych kolegów chce się zająć kompleksowo ochroną lakieru, pacjent to Octavia II FL.

 

Pozdrawiam Kazimierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry! Trochę Wam tutaj zapewne pomarudzę z czego jestem znany i lubiany :)

 

Pierwsze o co proszę to o poradę w sprawie polerki - od czegoś trzeba zacząć walkę z Mazdą :>

 

[ Dodano: 23 Wrzesień 2014, 10:12 ]

Można tu edytować swoje posty? Bo nie widzę stosownego przycisku, a dodałbym wyżej że o poradę proszę tutaj Jaka maszyna polerska dla początkującego ? :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mania mycia auta ogarnęła mnie około rok temu. Od tamtego czasu sporo się nauczyłem, niemniej jednak człowiek uczy się całe życie dlatego też zawitałem tutaj by dzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami oraz czerpać z waszych doświadczeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

 

to i ja sie przywitam, nazywam sie pablo, miasto wroclaw, autko prelude IVg 2.2vtec, i duzo zeczy do naprawienia w nim,

 

auto dostalo nowy lakier w salonie subaru w 2011 roku, dzwon pol roku pozniej, i tak stalo az do teraz, powoli naprawiam i chce przywrocic mu dawna swietnosc :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Dominik mieszkam w Harcie k. Rzeszowa. Posiadam 2 samochody Audi A4 B5 (czarny uni :-] ) oraz Audi Coupe V8 (biały). Zajmuję się polerowaniem samochodów. Na forum trafiłem z oczywistych względów :P Przeglądam go już od około roku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od paru miesięcy jestem właścicielem nowszego auta i chciałbym zadbać o nie jak najlepiej.

Od paru tygodni wczytuje się w forum i dowiaduje się coraz więcej i coraz więcej mam pytań.

Mam nadzieję, że odpowiedzi na wszystkie pytania i problemy znajdę tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.