Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam moi mili!

Na imię mi Andrzej i mam symboliczną jeszcze 19 z przodu :-] Jestem z okolic Biłgoraja

Kosmetyką interesuję się od niedawna. Gromadzę kosmetyki oraz potrzebne rzeczy do pracy przy aucie... Małymi kroczkami... ;)

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem już kilka pytań a się nie przywitałem !

 

 

A więc witam wszystkich. Powoli zaczynam wczytywać się w forum oraz staram się zrozumieć wszystkie skróty i techniki. Pacjentem do działań jest Saab 9-3 w kolorze steel gray metallic.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

długo obserwowałem tematy i śledziłem różne projekty aby zasięgnąć wiedzy odnośnie detalingu :)

Początkowo ktoś ze znajomych wysłał mi link do projektu Justyny i jej "Tolka" co mnie bardzo zainspirowało.

Póki co zbieram kosmetyki, a moje auto to BMW E46 318I z 98r.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam na imię Maciek i od pewnego czasu czytam sobie forum i powoli zaczynam przygodę z dbaniem o wygląd samochodu. :)

Mam nadzieję, że za parę lat, gdy uda mi się zostać "forumowym guru", to mniej doświadczeni użytkownicy trafią na ten post, próbując się dowiedzieć jak zaczynałem ja. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AQUARTZ, kolego popraw stronkę bo masz takie głupoty popisane, że ktoś kto się chociaż troszeczkę zna to oleje temat. Biel tytanowa to nie nano tytan bo tak można odebrać

Opracowana w technologii NANO na bazie TYTANU

. Baza to baza i tyle czyli albo woda albo rozpuszczalnik. Biel tytanowa jak i silikon to są bardziej additives czyli dodatki. Chyba że w Waszym przypadku silikon odpowiada za substancję błonotwórczą ;)

bazowałem na msdsach

http://aquartz.co/web/doc/msds_titanium_v2.pdf

Macie produkty rozpuszczalnikowe ? Czy tylko emulsje tak jak titanium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

forum pomoglo mi przygotowac sie do zakupu pierwszego zestawu kosmetykow, wyboru sprzetu oraz zdobyc niezbedne informacje do przeprowadzenia korekty lakieru w profesjonalny sposob. Narazie uczylem sie na swoim aucie (Fiesta 2010 squeeze metalic - limonkowy) i wyszlo zadowalajaco. Postaram sie wykonac fotorelacje z przyszlych prac nad autami z bardziej zajechanymi lakierami.

 

pozdrawiam

Jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.