Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Jestem z okolic Lublina.

Od jakiegoś czasu przeglądam forum i korzystam z porad oraz oświadczeń forumowiczów. Mam nadzieję że w przyszłości będę mógł podzielić się własnymi.

Pozdrawiam!

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!!! Mam na imię Andrzej i od 3lat zajmuje się autodetalingiem jest to moją pasją jak i sposobem na życie. Nareszcie aktywny na Forum:D

 

[ Dodano: 22 Maj 2014, 03:08 ]

Witam wszystkich forumowiczów!!! Mam na imię Andrzej i od 3lat zajmuje się auto detalingiem jest to moją pasją jak i sposobem na życie. Nareszcie aktywny na Forum:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Zaczynam przygodę z forum i myślę, że nie raz uda mi się tutaj znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

 

[ Dodano: 22 Maj 2014, 07:13 ]

Zaczynam przygodę z forum i myślę, że nie raz uda mi się tutaj znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zachęcany przez kolegę i mojego guru w dziedzinie autokosmetyki, wreszcie dołączam. Posiadam Fiata Bravo 2.0 Multijet Sport w bajecznym kolorze Blue Maserati Mica.

Coś tam już potrafię, ale chcę uzupełnić moją wiedzę. Wiem, ze lepiej nie mogłem trafić.

Pozdrawiam gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znalazłem te ciekawe forum i conieco poczytałem i pooglądałem.

Wcześniej nie miałem nic do czynienia z detailingiem, poza użyciem paru środków marki k2. Jednakże jak się domyślacie to szajs. Jedyne co w miarę jeszcze uszło to odmrażacz, bo reszta które próbowałem tar remover nic nie remuwał, ultra wax to ultra szajs, parę dni po posmarowaniu auto zrobiło się białe, po piance k2 klima doktor zaczęło walić smrodkiem niby cytrusowym, nie do zniesienia. Takie doświadczenia nakierowały mnie na te forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przez przypadek trafiłem na to forum poszukując środków do pielęgnacji samochodu.

Staram się dbać o niego , a z tego co widzę jest tu bardzo dużo ciekawych informacji .

Co najważniejsze użytkownicy forum są bardzo pomocni.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

W poszukiwaniu swojej pierwszej polerki - na początek takiej z raczej dolnej "chińskiej" półeczki i pozostałych niezbędnych akcesoriów trafiłem tutaj, z czego bardzo się cieszę, że dołączyłem do tak zacnego grona Użytkowników. :)

 

Moje autko to Fiat Bravo II 1,9 M-jet 150 KM w kolorze Szary Techno - rocznik 2007.

 

Zbieram powoli wszystkie graty, na razie oczekuję na paczki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.