Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy na forum Kosmetyka Aut.

Witam się i pozdrawiam.

Nie umiałem inaczej niż przez "cytuj" coś tutaj wpisać więc wybaczcie jeśli gafa.

Mam na imię Mirek i już. "Mirek" było zajęte więc Johny.

Polecił mi was mój znajomy twierdząc iż nabędę tutaj wiele cennych info na temat sztuki detailingu ... wreszcie się zdecydowałem.

Mam swoje auto do zrobienia od podstaw. Będę na nim ćwiczył ... co wyjdzie ? :?:

Teraz będę czytał x 100 ... potem może będę pytał ... zobaczymy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem że tak powiem młodziakiem w dziedzinie Auto Detailingu:) Kolega polecił mi to forum, że można się tu wiele dowiedzieć na temat technik oraz środków do Auto Detailingu.

W chwili obecnej prowadzę myjnię samochodową, ale jednak nie daje ona takiej satysfakcji jak zapewne da dopieszczenie autka na cacy:)

Więc Witam serdecznie raz jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Zajmuję się tematyka detailingu i pracuję w branży od 2006 roku, cały czas rozwijając się i inspirując. Od dwóch lat prowadzę własną firmę w Wielkiej Brytanii dostarczającą mobilnie i stacjonarnie kosmetykę samochodową zwana Detailingiem.Na przestrzeni wielu lat doświadczeń, zorientowałem się, że muszę wyjść na przeciw różnym klientom, a jak wiadomo ludzie mają rózne oczekiwania,dlatego oferujemy również podstawowe usługi z zakresu mycia i czyszczenia pojazdów zwanym tutaj valetingiem. Oczywiście nacisk jest na Detailing. W perspektywie rozwoju firmy jest otwarcie punktu w Polsce, Warszawa lub Gdańsk. Zycze wszystkim miłośnikom i zapaleńcom Detailingu twórczych inspiracji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.