Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mały zestawik już skompletowany, od zeszłego roku trochę się tego uzbierało ;) Dotychczas forum przeglądałem jako niezarejestrowany, ale zawsze to lepiej móc wymienić się spostrzeżeniami.

 

Pozdrawiam

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od dwóch miesięcy, czytam i czytam... Powoli też kompletuję zestaw niezbędnych kosmetyków.

 

Dziś musiałem umyć jedno z aut - nie mając dostępu do swoich zabawek, pojechałem na myjnię bezdotykową. Oto wynik 8zł.

 

1ta7n9.jpg

 

359ahww.jpg

 

A tak wygląda autko umyte zgodnie z zasadami tu wyczytanymi:

 

2q38b3p.jpg

 

PS: Mora na tylnych drzwiach to cień z drzewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

nazywam się Patryk, mam 19 lat, studiuję w Poznaniu, mieszkam w Gnieźnie. Auto Detailingiem interesuję się stosunkowo od niedawna, mam zamiar za to powoli, sukcesywnie się zabierac ale raczej amatorsko, w celach polepszenia prezencji swojego auta, ale nie tylko mojego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Powoli zaczynam zbierac sprzet, akcesoria, kosmetyki i przymierzam sie do grubszej zabawy z moimi autkami. Nie bedzie to proste, bo cała domowa flota to ciezkie do utrzymania i wyprowadzenia czarne VałWeje...ale zapał jest, checi sa. Oby tylko cierpliwości wystarczyło :)

Pozdrowienia,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam :)

"Szósty" widziany dziś 2-krotnie :)

Na brudasa i na czyściocha :)

Na czysciocha to zbyt wiele powiedziane ;) Powiedzmy ze został opłukany tylko na myjce. Licze ze kolejne mycie bedzie juz prawidłowe, ręczne i z wykorzystaniem nowych zabawek :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, witam wszystkich :)

Forum przeglądam już jakieś 3 latka, cały czas wykorzystuję wiedzę z forum i działam na autkach z rodziny, ale teraz wreszcie gdy mam swój samochód mam nadzieje że uda mi się przy nim posiedzieć dłużej i w niedalekiej przyszłości zrobić jakąś relację :)

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na imię mam Bartek i jestem typowym Świeżakiem w sprawie Detailingu samochodowego.

Moje auto to Vw Touran

mam nadzieje ze dzięki waszej wiedzy i sporej pracy z mojej strony uda mi sie doprowadzić stan lakieru mojego auta do lepszego stanu niz jest obecnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.