Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Piotr, czarny Golf VI Highline. Na forum przyprowadziły mnie pierwsze oznaki wiosny ;) i chęć zadbania o prawie 4-letnie auto.

 

Niebawem zamieszczę temat (jeśli będę już mógł ? ) z zestawem, który chciałbym kupić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Nazywam się Łukasz i jestem z Legionowa.Forum przeglądam prawie codziennie ponieważ zawsze dbałem o swoje auta.Jest to moje hobby i myślę,że dzięki Wam moja pasja będzie się odpowiednio rozwijać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, forum bacznie obserwuję i przeglądam od dłuższego czasu. Fajnie jest przebywać z ludźmi z takim samym pedantycznym podejściem do dbania o pojazdy :) człowiek nie czuje się ,,wykolejony'' i może skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych co bardzo ułatwia pracę i doprowadzanie swojego samochodu do jak najlepszego stanu ;)

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Tak jak kolega helion przeglądam forum od dłuższego czasu i dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować oraz kupić polerkę + komplet kosmetyków. Mam nadzieję, że wyniosę stąd sporo nauki.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znalazłem to forum z potrzeby doszkolenia się w miarę możliwości, bakcylem do detailingu oraz poznawaniem nowinek w świecie chemii i urządzeń do kosmetyki aut.

Posiadam myjnię samochodową która dopiero zaczyna raczkować ale rozwija się i chciał bym stworzyć car spa na wysokim poziomie.

 

Pozdrawiam wszystkich. Maciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Mam na imię Brajan, pochodzę z Lubelszczyzny :) forum obserwowałem już dłuższy czas, jestem Lakiernikiem samochodowym mam 21 lat , w fachu siedzę od 14 roku życia dzięki mojemu tacie :P , chcę posiąść wiedzę na temat dopieszczania autek :) , Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Początek przygody z czymś więcej niż Myjnia Automatyczna :D

Po raz pierwszy zakup nowego auta, więc czas na pociechę z niego czyli początki detailingu w wykonaniu właściciela.

 

Pozdrawiam i do usłyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszytskich. Przeczytałem kilkanascie watków na tym forum i musze powiedziec ze jest to SUPER kopalnia wiedzy na temat Detalingu dla początkujacych osób w tym temacie....ale myśle ze i profesjonalisci z niego korzystają bo nie które wątki to chyba przez nich sa pisane :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.