Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Drogie Panie i Szanownych Panów.

 

Jestem Przemek, z Wrocławia, na co dzień prowadzę warsztat tuningu wizualnego. Mam nadzieję, że sporo się od Was nauczę na temat detailingu w którym jeszcze raczkuję i chętnie posłużę swoją wiedzą z zakresu lakiernictwa oraz zmiany koloru auta wszystkimi możliwymi metodami.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem Tomek, mieszkam w Częstochowie i zaczytuję się w tym forum już od dłuższego czasu. Od zawsze uwielbiałem mycie auta i doprowadzanie go do jak najlepszego stanu. Zaczynałem od marketowych środków, obecnie eksperymentuję z różnymi produktami. Moim podopiecznym jest Polonez Caro, na którym nabieram doświadczenia, również lakierniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

od jakiegos czasu sledze rózne watki na forum.

Jezdze ciemna mazda 6 i tak sie sklada ze mam trochu pytan i watpliwosci:).. na ktore mysle ze znajde odpowiedzi

 

[ Dodano: 2 Grudzień 2013, 11:22 ]

Witam Wszystkich!

od jakiegos czasu sledze rózne watki na forum.

Jezdze ciemna Mazda 6 i tak sie sklada ze mam trochu pytan i watpliwosci:).. na ktore mysle ze znajde odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

od niedawna coś mnie tknęło aby regularnie czyścić swój samochód.

Mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedź na wszystkie pytania i problemy.

Jeżdżę Smartem ForTwo w kolorach ciemno granatowo- czarnym z pomarańczową perłą i zielonymi felgami

 

Pozdrawiam wszystkich Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od dłuższego czasu przeglądam posty na forum - postanowiłem sie zarejestrować aby brać czynny udział w dyskusjach i czerpać ogromną wiedze dzięki KA !

 

Dodam ze moimi ulubionymi kosmetykami są kosmetyki marki POORBOY'S : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Od pewnego czasu śledzę posty i staram się z nich czerpać wiedzę,mam nadzieję ze zbiegiem czasu dzięki wam przełoży się to na wygląd mojej czarnulki :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.