Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

 

Zgodnie z zasadami forum chciałbym niniejszym przywitać się z Wami wszystkimi niezwykle gorąco.

 

W tym miejscu chciałbym również złożyć serdeczne podziękowania twórcom i współtwórcom, a zatem wszystkim uczestnikom forum, za stworzenie tego miejsca. Niezwykle cenna dawka informacji.

 

Osobiście chyba od zawsze w temacie dbałości o cztery kółka. Dotychczas jednak z ograniczoną liczbą środków chemicznymi. Chciałbym poznać tajniki pielęgnacji samochodu zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz. Z racji optymistycznych sygnałów zawodowych, rozpoczynam przygodę z Kosmetyką Aut, bo będę miał o co dbać w najbliższej perspektywie czasowej...

 

Rejestracja na forum podyktowana w tej chwili głównie potrzebą wyszykowania samochodu do sprzedaży. Zanim zatem zacznę swoją przygodę z własnoręcznym myciem, dekontaminowaniem, auto-detalingiem, glinkowaniem, woskowaniem, regenerowaniem lakieru wraz z polerowaniem mechanicznym, chciałbym skorzystać z usługi kogoś na forum. Dlatego też pierwszym moim wątkiem, jeżeli oczywiście można, będzie zwrócenie się o pomoc w kwestii przygotowania samochodu do sprzedaży. Interesują mnie osoby działające w tym temacie na obszarze Warszawy i okolic. W jednym z działów forum znalazłem kilku uczestników z tego regionu, natomiast całkowicie nie mam pojęcia kogo wybrać. W każdym razie za chwilę spróbuję w tej sprawie założyć wątek w odpowiednim do tego miejscu.

 

Tymczasem pozdrawiam wszystkich i życzę Wam jak najmniej deszczowych dni szczególnie po wymyciu autek.

 

JN_Q007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Forum śledzę blisko od roku i jestem przerażony zakresem wiedzy związanej z auto detailingiem. Od niedawna zacząłem powoli przekładać teorię na praktykę i muszę stwierdzić, że wiele wody w Wiśle upłynie zanim coś ze mnie będzie. Ze swojej strony obiecuję inwigilację forumowych treści przed zadawaniem zbędnych pytań.

Pozdrawiam,

młodzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nazywam się Adam Aniećko, na forum operować będę nazwą "Pure Steam" pochodzi ona od nazwy mojej firmy zajmującej się czyszczeniem parowym. Używam maszyn Astra Steamer oraz Junior Star Max.

Działam stosunkowo krótko, raptem do września. Po oswojeniu się z maszynami, pierwszymi porażkami oraz zwycięstwami, przyszedł czas aby sięgnąć po wiedzę "mądrzejszych". Odkąd posiadam pojazd mechaniczny zawsze dbałem, aby był on zadbany. Dziś widzę różnicę pomiędzy czyszczeniem domowym, a profesjonalnym.

Skupiam się głównie na pojazdach mechanicznych, oczywiście nie pogardzę innym zleceniem pokroju mebel dywan itp.

Działam głównie na terenie powiatu olsztyńskiego i samego miasta Olsztyn, z pojedynczymi wyprawami na "zadanie specjalne" bądź przy "okazji" na ościenne powiaty.

 

Nie będę ściemniać że przyszedłem tutaj w celu uratowania ginących gatunków zwierząt ani nie mam zamiaru wspierać pokoju na Świecie, po prostu chce być coraz lepszy w tym co robię i posiąść odpowiednią wiedzę.

 

Dziękuję za uwagę i życzę aby każdy czyszczący pojazd był zadowolony ze swojej pracy.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem posiadaczem od roku mojego cuda lecz nadal nie jest fajny :cry: .

Mam nadzieję ,ze dzięki forum uda mi się doprowadzić auto do takiego stanu ,że będę z niego dumnie wysiadał. Bardzo niska cena niestety=zły stan, ale da się wszystko zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Mam za sobą grubo ponad 100 polerek i prań aut ale dopiero jak zawitałem na to forum jakieś pół roku temu obczaiłem o co tak naprawdę kaman. Wcześniej robiłem to po części zawodowo (szykowałem auta którymi handlowałem) teraz zmieniłem profesje a detalingiem zająłem się hobbystycznie. Dzięki wiedzy z forum udało mi się już zrobić 7 w pełni profi korekt. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.