Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Paweł. Pochodzę z Opolszczyzny a obecnie jestem w UK. przeglądam forum już od dawna powoli nabywając wiedzy:) mam nadzieję, że już całkiem niedługo uda mi się wykonać kilka drobnych projektów, zdobyć doświadczenia trochę i pochwalić się na forum pracami:) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Jakub szukam informacji jak poprawnie i skutecznie myć/czyścić auta no i znalazłem się na forum

 

[ Dodano: 12 Październik 2013, 01:43 ]

Witam mam na imię Jakub szukam informacji jak poprawnie i skutecznie myć/czyścić auta no i znalazłem się na forum :mrgreen:

 

[ Dodano: 12 Październik 2013, 01:44 ]

Witam mam na imię Jakub szukam informacji jak poprawnie i skutecznie myć/czyścić auta no i znalazłem się na forum

 

[ Dodano: 12 Październik 2013, 02:01 ]

szukam kogoś bystrego i skutecznego do wyczyszczenia auta w środku ? dziś kupiłem megane 2001 r heczbek! auto nie jest ufajdane zbytnio no ale przydało by się je odświeżyć ! może jest ktoś chętny albo może polecić jakiś nie zbyt drogi zakład lub kogoś w Łodzi ???

kontakt PW , mail: kubaopp@o2.pl GG:9176920

 

pozdrawiam Jakub .

 

Ps. sorry za małe OT w temacie ale nie wiem gdzie założyć ten temat , a jak już chcę założyć to nie mogę , bo nie mam uprawnień , jeśli można to proszę przenieść do odpowiedniego działu.

 

[ Dodano: 12 Październik 2013, 02:01 ]

szukam kogoś bystrego i skutecznego do wyczyszczenia auta w środku ? dziś kupiłem megane 2001 r heczbek! auto nie jest ufajdane zbytnio no ale przydało by się je odświeżyć ! może jest ktoś chętny albo może polecić jakiś nie zbyt drogi zakład lub kogoś w Łodzi ???

kontakt PW , mail: kubaopp@o2.pl GG:9176920

 

pozdrawiam Jakub .

 

Ps. sorry za małe OT w temacie ale nie wiem gdzie założyć ten temat , a jak już chcę założyć to nie mogę , bo nie mam uprawnień , jeśli można to proszę przenieść do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,na imnię mam zbyszek. lubie jak moje audi jest wypolerowane i lśni,jak na razie to robotki ręczne. od miesiaca mam a8 więc przymieżam sie do przejscia na polerke mechaniczna , bo ręcznie przy audi a8 to wyzione ducha :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

dobrze jest trafic na specjalistow w pewnej dziedzinie.

detailingiem zajmuje sie od roku ale twierdze ze czlowiek uczy sie cale zycie(choc itak umiera glupi), dlatego tez licze na wasza pomoc, doswiadczenie serdecznych kolegow no i oczywiscie z mila checia sluze pomoca jesli tylko dany temat nie bedzie mi obcy...

mam nadzieje ze jako swiezak nie zlamie zbyt wielu regul.

pozdrawiam i raz jeszcze witam wszystkich ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, śledzę forum od dawna i dziś nadszedł ten dzień, gdy postanowiłam się zarejestrować. Śmigam po Łodzi srebrną CC-tką, którą namiętnie pucuję, gdy tylko mam czas 8-) Mam nadzieję, że korzystając z Waszego doświadczenia nauczę się jeszcze więcej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Forum czytam od ponad roku.

Jestem największym spośród mojego otoczenia pedantem jeśli chodzi o auto.

Pierwsze kupiłem ponad trzy lata temu, przez ten czas miałem 9, teraz jest 10 :)

Każde wyglądało jak nowe - i tak ma być.

 

Jestem z Bydgoszczy, chętnie nawiąże kontakt z innymi "świrami" na tym punktcie co by razem poczyścić było można.

 

 

Używałem:

ironX

ipa oczywiscie

apc chemical guys

apc nielsen cyclone

zapachy california scents

coolnite 476

dodo juice

3x robilem polerke przy uzyciu past systemu farecla (nie wiem czemu nie mezerma czy 3m :()

i cos tam jeszcze.

 

 

Generalnie, mam nowe auto (nowo kupione tzn) i chce zrobić polerkę. Robiłem zawsze pożyczoną maszyną - ale dosyć profesionalną, nie pamiętam nazwy ale 2500W i regulacja obrotow od 600 do 3000. Robilem prawie w calym zakresie obrotow.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.