Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Niespełna miesiąc temu wszedłem w posiadanie swojego pierwszego auta VW Golf V 1.6 FSI z 2004r. Od tej pory zacząłem interesować się wszystkim co może sprawić, żeby ten samochód po latach zpuszczania go przez poprzedniego właściciela odzyskał choć część swojego uroku. W ten sposób trafiłem na Wasze, a właściwie już na Nasze ;) forum. Liczę, że w nauczę się jak należy dbać o swój pojazd.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Na forum trafiłem bo stałem się szczęśliwym posiadaczem e46 w pięknym czarnym kolorze. Lakier wymaga trochę pracy i mam nadzieję, że znajdę na tym forum odpowiedzi na moje pytania jak doprowadzić go do stanu satysfakcjonującego mnie i później jak utrzymać taki efekt jak najdłużej.

 

Chętnie od razu przyjmę pomoc na PW i kogoś z mojej okolicy który w praktyce by mi pokazał jak to ugryźć.

P.S. Tatuś ma Passata też czarnego więc myślę, że on też skorzysta na mojej wiedzy wyniesionej z tego forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Forum czytam już od dość dawna i w końcu postanowiłem zarejestrować się. Dzięki Waszej wiedzy skompletowałem niezbędny zestaw kosmetyków oraz nauczyłem się prawidłowej pielęgnacji samochodu. Efekt jest powalający. A lakier mam wymagający - czarna perła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Przypadkiem odkryłem to forum dzięki alfaholikom. Gdyby nie to forum do dzisiaj myślałbym, że mój lakier jest w całkiem niezłym stanie :P

 

Tak więc mam zamiar zebrać wszystkie potrzrebne mi chemikalia i tekstylia a następie wziąć się za koręktę i porządną ochronę mojego lakieru. Mam nadzieję, że nie narobie żadnych szkód ;)

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.