Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) kolega mówi że nie dbam o auto, ale ja po prostu lubię mój, już matowy lakier na VW Polo i całą strefę zen jaką stworzyłem układając przepiękną kupę śmieci i piachu w jego wnętrzu. Dziś zamówiłem pierwsze kosmetyki (pierwsze nie ze stacji benzynowych) :) nie powiem jakie bo kolega jest użytkownikiem forum i drażni go to że nie chce mu powiedzieć... a ja lubię go drażnić :mrgreen: głównie zajmę się Toyotą, gdyż polówa będzie w najbliższym czasie pracować jako bus do transportu owoców :evil:

Jak przyjdą kosmetyki może będzie mały unboxing, o ile jest odpowiedni dział do robienia takich rzeczy :) bo jeszcze nie ogarnąłem całego forum... Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem pełnoletniego krokodyla i nie wypada nie dbać o takie auto. Kolor czarny, więc myślę, że będę miał przy lakierze...i nie tylko...dużo pracy i frajdy z tym związanej.

 

pzdr,

miichal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !!

Lubię mieć czyste autko dlatego tutaj trafiłem,posiadam toyotę corrollę e11 okularnika kolor czerwony i muszę popracować nad jego wyglądem więc wasze rady będą bardzo pomocne.

rurkonos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

Od kilku dni obserwowałem forum i dziś zdecydowałem się założyć konto i rozpocząć przygodę z detalingiem. Od niedawna jestem właścicielem Audi A4 w czarnym perłowym lakierze, powoli tworze zestaw środków i akcesoriów potrzebnych do pielęgnacji mojego auta. Jak będzie gotowy na pewno poddam go waszej ocenie.

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W temacie jestem kompletnie raczkujący. Miałem kilka samochodów, w większosci traktowanych autoamatami na stacjach benzynowych i teraz powiedziałem dość. Na dniach odbieram mój nowy samochód, jestem w trakcie kompletowania zestawu do pielęgnacji nadwozia i mam nadzieję, że z czasem połapię się w tym wszystkim co tutaj przeczytam ;) Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.