Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;)

 

Forum przeglądam od jakiegoś czasu, więc w końcu postanowiłem się zarejestrować :)

Swoją drobną przygodę z detailingiem zacząłem od niedawna 8-)

 

Maszyny póki co boję się jak ognia, za to siłą własnych rąk staram się utrzymać swoje wozidło w nienagannym stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odwiedzalem forum od okolo tygodnia w poszukiwaniu odkurzacza pioracego, ktorego za pomoca forum chce kupic:) Poza tym mam za soba pierwsze amatorskie polerki mechaniczne i pranie wnetrz puzzim 100:) pielegnacja auta bardzo mnie pochlania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie użytkowników forum. Jestem hunter z podlasia i z miłą chęcią skorzystam z waszych rad i dużego doświadczenia. Sam gdy tylko będę mógł też podzielę się swoimi spostrzeżeniami.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od kilku miesięcy czytam forum, zatem przygotowanie teoretyczne już jakieś wyrobione jest. Podstawowe kosmetyki i sprzęt zakupiony i wypróbowany... powoli czas zmierzyć się z pierwszą korektą :shock: Powiadają, że strach ma duże oczy.... miejmy nadzieję.

Na forum nie widzę nikogo z Leszna (wlkp.) lub bliskich okolic. Jeżeli ktoś się znajdzie z doświadczeniem (by pomóc) lub bez (mogę pomóc na ile już potrafie) to zapraszam.

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zawsze lubiłem jak auto było czyste,umyte,zwracałem uwage na detale w aucie jescze w czasach gdy nie znałem terminu "detaling"

Od pewnego czasu zajmuje sie okazjonalnie odświeżaniem lakieru,polerowaniem maszynowym,ogólnie kosmetyką,detalingiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam sie Dawid i jestem idota na punkcie dbania o samochod smigam golfem 4 98rok jak na ten rok wyglada dobrze lecz zaczynaja sie male problemy z rdza :) z ktorymi ostro walcze noi trzeba zaczac wkoncu dbac o jego lakier:) mam nadzieje ze uzyskam tutaj stosunkowa pomoc poniewaz musze sie troche doszkolic w tyc sprawach :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kiedyś rodzice dali mi na imię Błażej i tak mi zostało...

Wiem, że dużo mogę się tu dowiedzieć i dlatego założyłem konto, a może i uda mi się komuś coś pomóc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Forum przeglądam już jakiś dłuższy czas, jest tutaj bardzo dużo cennych informacji. Postanowiłem dołączyć i zarejestrować się :) Posiadam Lexusa IS200 Sportcross w szampańskim metallicu i mam zamiar w końcu znaleźć czas, żeby popracować trochę przy nim.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.