Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich :)

Jest to moje drugie konto na tym forum, wcześniej byłem tu prywatnie. Teraz będę udzielał się z profilu naszego sklepu. Już lada dzień zobaczycie nas w dziale partnerzy z fajnym rabatem dla forumowiczy KA.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja również chciałbym się wreszcie przywitać, na forum zalogowałem się już jakiś czas temu, ale dopiero teraz będzie trochę czasu, żeby się wziąć za mojego klasyka:).

 

Mam na imię Krzysiek, pochodzę z Łodzi a mój obiekt który będzie poddany leczeniu to Volvo 740 z 1989roku. Auto jest wyjątkowe chociażby dlatego, że miało od nowości jednego właściciela, do tego nigdy nie było uszkodzone czy malowane....trzeba mu tylko przywrócić dawny blask. Samochodzik jest trochę zapuszczony bo ostatnie 7 lat przestał na powietrzu nie użytkowany.... pierwsze mycie przeszedł w ubiegłym tygodniu teraz przyjdzie czas na właściwe zabiegi:)....mam nadzieję, że pomożecie :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) jestem 'nowym' uczestnikiem forum tj nowym w sensie udzielania się gdyż stronę śledzę od dawna,mam x7 lat i na co dzień jeżdżę Maserati GT,interesuję się motoryzacją,dobrymi samochodami oraz ich pielęgnacją również :) Pozdrawiam Wszystkich Nodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pochodze z Tomaszowa Maz. posiadam dwa autka już dość leciwe ale bardzo dobrze zachowane pod względem technicznym i chciałbym im przywrócić trochę chociaż świetności lakierniczej.

Mam nadzieje iż poszerzę swą wiedzę na ten temat a czego nie będę wiedział to uzyskam pomoc od doświadczonych użytkowników forum.

Pozdrawiam raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! Mam na imię Mateusz, interesuje mnie stara jak i nowa motoryzacja, lubię czyścić wszelkiego rodzaju pojazdy i nie lubię zarysowań :kox: jak chyba większość użytkowników tej strony :) . Lat mam rocznikowo 17, zawodowo to uczeń technikum o profilu samochodowym. O forum dowiedziałem się bodajże z google (nie pamiętam bo już długo bez logowania się tutaj przebywam). Moje własne pojazdy to: skuter CPI Aragon GP 2008 rocznik oraz motorynka Romet Pony 50m-2 z roku 1987. Samochodów nie posiadam, aczkolwiek rodzinnie to Mazda 6 2006 rocznik oraz VW LT35 2003 rok.

 

Pozdrawiam Mateusz811.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.