Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

Ciągle pogłębiam wiedzę z zakresu autodetailingu i wykorzystuje/testuje na mojej Madzi :ad: . Zestaw startowy zakupiony, teraz czekam na pogodę :-) Dzięki z tak wiele wspaniałych porad i wskazówek. Ja za to mogę podzielić się moją wiedzą w zakresie domowych systemów alarmowych :-)

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników motoryzacji.

Jestem pierwszy raz na forum i jeszcze nie znam dokładnie wszystkich subtelności związanych z jego funkcjonowaniem .

W branży motoryzacyjnej działam od wielu lat . Obecnie prowadzę firmę handlową ,która jest dystrybutorem kilku marek z segmentu chemii samochodowej.

Valvoline ( Tectyl,Eagle One ), Wynn's, Tenzi,Auto Abel, Organika, Chema ( bitex, fluidol ), Plastmal, Sonax, Nu Finisch, Carplan,

akcesoriów samochodowych: Waeco (lodówki samochodowe ), Motgum,Stella,Bottari,

częsci samochodowe w tym do samochodów amerykańskich.

Chciałbym swoją działalność rozwinąć o specjalizacje w zakresie autokosmetyki o produkty " premium " np. Gliptone oraz chemię do klimatyzacji.

Posiadamy już preparaty do urządzeń ultradźwiękowych oraz odgrzybiania profesjonalnego parowników i skraplaczy.

Będę wdzięczny za każdą sugestie i oczekiawnia rynku w tym zakresie.

Ze swojej strony będę się starał w ramach mojej wiedzy i możliwośći służyć pomocą i radą dla uczestników forum.

Agloprima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, podglądałem forum już od roku ale dopiero teraz się zarejestrowałem żeby bardziej uczestniczyć i czerpać jeszcze więcej cennej wiedzy na temat detailingu z forum. Działał będę głównie na aucie z avatara, dodatkowo lanos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.