Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam na imię Łukasz, pierwsze kroki w detailingu stawiałem w czasach kiedy to słowo jeszcze nie było używane ;)

 

człowiek uczy sie cale zycie wiec mam nadzieje skorzystac z wielu porad a byc moze tez ich udzielic jesli bede w stanie

 

link do moich działan w profilu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów ,

 

Na forum trafilem z pomocą kolegi, myslalem, że dbam o swoje maszynki... ale po przeczytaniu paru wątków - opadła mi kopara... Postanowiłem "urozmaicic" swoją wiedzę nt : srodków i sposobów "dbania" o 4 i 2 kólka.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Zarejestrowałem się na tym forum aby skorzystać z wiedzy doświadczonych osób zajmujących się detailingiem i móc skorzystać z tej wiedzy przy moim autku. Jestem pewien, że będę zadowolony korzystając z Waszych porad :) Jak już nabiorę odrobiny doświadczenia chętnie się swoją wiedzą podzielę.

Pozdrawiam Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich. Szczerze mówiąc to dopiero na Citroenowym forum doczytałem, że jest coś takiego jak Detailing a dodatkowo zainspirował mnie pavlik ze swoja Cytrynką - i przy pomocy was i tego forum będę próbował powalczyć z moimi gablotami. Mam jeszcze oprócz czteroletniego srebrnego C4 GP srebrną 13 letnią Alfę 156 i ją też zamierzam trochę wizualnie podrasować - zobaczymy - kończy się zima zbieram powoli chemię i akcesoria, niestety nie mam garażu więc nie wiem co z tego wyjdzie, ale zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Od zawsze lubiłem dbać o swoje autka,ale od jakiegoś czasu na poważnie .Im nowszy samochód posiadam tym bardziej serio podchodzę do detailingu.Forum przeglądam od niedawna a usłyszałem o nim na innym forum motoryzacyjnym (mazdaspeed.pl).Wasze działania pokazane na tym forum mobilizują mnie jeszcze bardziej do traktowania tego hobby na poważnie.Serdecznie pozdrawiam- Łukasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od jakiegoś czasu przeglądam to forum i co wchodzę to jestem zafascynowany pasją jaką wkładacie w pielęgnowanie ... wszystkiego co tylko możliwe ;p

 

Generalnie forum jest bardzo motywujące do działań w swoim własnym aucie. ;d

 

pozdrawiam - Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Dawid ,posiadam autko VW Golf 4 (1999 rok) i szukałem dobrego forum na którym dowiem się jak odnowić przede wszystkim lakier ,ale również wnętrze i komorę silnika wyczyścić :) Także myślę że dobrze trafiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.