Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór

 

Dołączyłem bo mam dwa samochody, które wymagają dobrej opieki, gdyż maja mi posłużyć jeszcze kilka lat, a lubię jak moje samochody są zadbane.

 

Jeden to Toyota Land Cruiser z 2002 roku, drugi to Mini z 1996 roku.

 

Pozdrawiam

 

Sylwiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Po wielokrotnych odwiedzinach na forum przyszedł czas na wstąpienie do Waszego grona .

Jestem posiadaczem dwóch samochodów: Audi A4 8E Avant z 2004 oraz Opel Corsa C z 2001. http://forum.kosmetykaaut.pl/images/smi ... _smile.gif

 

Pozdrawiam

 

Christoph

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich entuzjastów jak i profesjonalistów w dziedzinie auto detailingu :) . Postanowiłem odwiedzić owe forum gdyż zostałem "zarażony" tą dziedziną od nie dawna. Fakt czyste, lśniące auto towarzyszy mi od kiedy pamiętam ale teraz chyba dotarło do mnie ;) że własne kilku letnie autko może wyglądać jak nowe. Czego szukam na tym forum?? powiem wprost mam Peugeota 307 z roku 2002 w kolorze granatowy metalic. Jestem jego drugim właścicielem u nas w kraju i szczerze mówiąc denerwują mnie jego liczne okrągłe rysy powstałe przez użytkowanie jak i niewłaściwą pielęgnację moją jak i poprzedniego właściciela, chodzi mi o to jaki zestaw dobrać żeby auto nabrało odpowiedniego wyglądu i dodam jeszcze że auto było malowane u nas w kraju gdyż przyjechało rozbite z Francji i nie wiem jaki został użyty lakier. Postaram się założyć nowy temat odnośnie mojego problemu z dołączonymi fotkami, myślę że uzyska wyczerpującą odpowiedz.

Pozdrawiam wszystkich :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na forum trafiłem w sumie przez przypadek, wszedłem na chwilę i zostałem na dłużej :-]

Oczywiście mam mnóstwo rzeczy do przeczytania bo zdjęć z fotorelacji się już naoglądałem i powiem szczerze nie wiedziałem, że da się zrobić takie rzeczy z niektórymi tak zajechanymi powłokami lakierniczymi. Za jakiś czas mam nadzieję jak przyswoję teorię spróbuje swoich sił w praktyce.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu obserwuję forum i widzę że jest tu dużo fachowców w detailingu co mnie ogromnie cieszy, ponieważ mam bzika na punkcie czystości swoich aut i będę potrzebował fachowych porad. Dotychczas ograniczałem się do ręcznego nakładania wosku i past polerskich a od czasu do czasu oddawałem auto do polerki mechanicznej. Zawsze byłem zadowolony z takiej usługi bo auta były srebrne i tam wszystko po takim polerowaniu było spoko ale rok temu oddałem czarnego peugeota i zonk ponieważ na przednich lampach pojawiły się jakieś rysy ogólnie nie przyłożono się do zlikwidowania takich małych rysek, które widać np. w słońcu. Teraz na wiosnę chcę zaopatrzyć się w sprzęt do polerki i samemu wypolerować auto i tu będę potrzebował waszej pomocy żeby nie narobić sobie szkód, czyli czym i jak pozbyć się rysek i jak najlepiej dopieścić czarnego lwa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

zaciekawilo mnie to forum i chcialbym glownie zorientowac sie gdzie myjecie swoje samochody w Warszawie? Kiedys podobalo mi sie ze przed domami mozna bylo spokojnie umyc wiaderkiem samochod, teraz nie mam pojecia gdzie to robic? Przeciez nie w bezdotykowych myjniach gdzie mamy kilka minut na cala operacje. Dlatego pytanie czy sa takie miejsca, jak to robicie? chetnie byl dolaczyl do weekendowego detailingu mojego M3

 

pozdr

arti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zarazonych detailingiem,forum studiuje od dluzszego czasu polecil mi je kolega z racji tego ze rozmawialismy na tamat ogarniecia mojego golfa mk3 kolor czarny hmmm i powiedzial dowiedz sie bardzo duzo rzeczy co z czym sie je i musze powiedziec mial sluszna racje :-))

Na imie mam Radek pochodze z Kutna i bede dzialal z moim czarnuchem mam juz na poczatek prawie caly komplet kosmetykow nabytych u jednego z partnerow forum brak glownego klocka mianowocie polerki

Toby bylo tak w ogolnym skrocie:-)

Pozdrawiam wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Na imię mam Michał i nie mam bladego pojęcia co mam napisać :)

Nigdy nie bawiłem się w Car detaling i raczej nie będę próbował tego na moim samochodzie :D ( korekta lakieru - chyba by mi nie wyszła )

Lubię popatrzeć na zdjęcia z Waszej pracy i może część wiedzy wykorzystam przy myciu mojej Megane II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.