Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich

Mieszkam w Tarnowie. Od niedawna jestem posiadaczem alfy 147 FL 1.9 JTDm 16v w kolorze czarnym. Lakier na aucie wyglada bardzo zle, sa drobne wgniecenia i zadrapania na drzwiach, duze przetarcie na przednim zderzaku. Auto bylo lakierowane na kilku elementach oraz myte na myjniach automatycznych. Na wiosne planuje to wszystko ogarnac. Chcialbym zeby autko choc troche wygladalo tak jak to po robocie http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 8992c1a42e

 

Mysle ze jeden blotnik bedzie wymagal ponownego lakierowania, bo ma rant obtarty oraz miejsce cieniowania jest fatalnie zrobione. Jako ze nie mam doswiadczenia zadnego z autodetalingiem pewnie oddam auto w dobre rece. Jest ktos tu z Tarnowa kto moglby zajac sie moim autkiem na wiosne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! :)

Mam na imię Dawid i mam 18 lat , forum znam od ponad roku kiedyś na nie natrafiłem kiedy to zacząłem powoli interesować się tematyką samochodów.

 

Moja wiedza i doświadczenie jest bardzo małe ale myślę że to forum dużo mi pomoże w powiększeniu zasobu swojej wiedzy i przyczyni się do tego że mój focus będzie zawsze wyglądał jak nowy :)

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych świąt !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Łukasz, nie najmłodszy już ze mnie pryk ;). Auto detalingem nie zajmowałem się nigdy. Forum śledzę od krótkiego czasu i pod wrażeniem jestem Waszej rozległej wiedzy na temat kosmetyki aut. Nie miałem pojęcia, że jest tego tyle. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą przywrócę małymi krokami blask mojej gwieździe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Szczepan lat 25, nienotowany kawaler.

Stwierdzam że forum jest magnetyczne, ale na razie tonę w morzu informacji.

Wygląd samochodu nie jest mi obojętny dlatego myślę, że dzięki waszym radom nauczę się odpowiednio dbać o samochód. Pacjent to Fiat 125p z 1970roku po lakierowaniu.

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Na imię mam Radek.

Na forum trafiłem przez wszystkim znaną przeglądarkę szukając informacji jak zabezpieczyć nowy lakier, ponieważ w niedługim czasie planuje zmienić swoje poczciwe punto I na coś świeżego.

Punto mam koloru czerwonego a raczej już różowego prawie więc myślę, że będzie to dobra baza do nauki detailingu zwłaszcza, że kolejne auto też chce miec w takim kolorze.

Obecnie jestem na etapie czytania i wchłaniania informacji z forum bo jest tego tyle, że nie wiem czy mi wystarczy czasu do zakupu nowego auta ;) Ale czyta się to wszystko bardzo przyjemnie tak, że lektura jest elegancka.

 

Pozdrawiam wszystkich i korzystając z okazji życzę Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.