Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, od jakiegoś czasu czytam forum, zbieram kosmetyki i praktykuje na swoim samochodzie oraz autach całej rodziny. Efekty są niesamowite, może kiedyś uda się pokazać :ad::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

od jakiegoś czasu szukam informacji jak pielęgnować własny samochód, ponieważ zakupiony przeze lakier ma w dość strasznej kondycji. Sporo czasu mięło zanim odnalazłem to forum, ale może to i dobrze bo pewnie byłbym już po polerce w warsztacie pastą, która zdarłaby połowę lakieru. Póki co śledzę wątki, czytam relacje i mam nadzieję, że już niedługo przedstawię swoją, a przy okazji złapię bakcyla autodetailingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szeroko pojętą kosmetyką samochodową/detailingiem interesuję się już od ok 2 lat, czyli mniej więcej od czasu jak stałem się biernym czytelnikiem forum, w końcu przyszedł najwyższy czas, aby się przywitać i zacząć co nieco pisać.

Z czasem również postaram się pokazać swoje auto oraz efekty mojej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Moja zabawa z autami zaczęła się już dawno temu oczywiście działając na PLAKu i paście Farecla 3G :thumbdown: ale ostatnimi czasy gromadzę kosmetyki i postanowiłem zarejestrować się na forum. Nick mylący, ale jestem bratem Booohal'a ;) Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Czytam forum od niedawna i do zainteresowania tematem skłoniło mnie:

1. nowe auto, które ma ekologiczny/wodny i przez to delikatniejszy lakier

2. chęć zabezpieczenia auta na zimę.

Nigdy wcześniej nie bawiłem się w tą tematykę. Nie mam doświadczeń.

Z lektury forum wynika, że to może być lekko zaraźliwe, chociaż na razie mocno upieram się wyłącznie przy praktyczności :)

Zdążyłem już zakupić u jednego z partnerów forum początkowy zestaw młodszego (w sumie starszego :) ) detailera... :D

W odpowiednim wątku zapytam Was o opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.