Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim jestem Dawid.Mam 23 lata,obiecałem sobie,że po zmianie samochodu zaloguje się właśnie na tym forum,ponieważ przeglądałem je już wcześniej i spodobały mi się różne projekty pokazane tutaj.Moje zainteresowania to motoryzacja,sport,elektronika,majsterkowanie i różne tego typu.

Bardzo lubię słuchać gdy moi znajomi mówia: "Ten to znowu siedział cała sobotę i picował samochód"-oczywiście to nie prawda,po prostu lubię mieć czyste auto,lubię je myć,itd;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum :P Jestem tutaj nowy co zresztą widać :) Jedno co może Was zaskoczy bądź też nie, ale lat właściwie za dużo nie mam, bo dopiero 17 :D Pochodzę z okolic Gniezna :) Swojego auta na razie nie mam, ale rozpoczynam pracę z autem rodziców, ponieważ od jakiegoś czasu po przeglądaniu Waszego forum jako niezarejestrowany użytkownik zaczął mnie niesamowicie razić stan lakieru na owym aucie :) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i liczę na wasze cenne wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Marcin i mam 19 lat. Dzięki temu forum zgłębiam powoli tajniki polerki mechanicznej i nie tylko, co przyda się w dbaniu o auto :) . Do tej pory czerpałem wiedzę z innych materiałów znalezionych w internecie, ale głównie z własnych doświadczeń. Dbanie o auto kończyło się na polerce ręcznej co przy lakierach vagowskich jest syzyfową pracą ;), woskowaniem i myciem. Bardzo podoba mi się na tym forum chęć pomocy i dzielenie się wiedzą przez wykwalifikowanych znawców tematu.

Tylu ludzi w jednym miejscu mających to samo zboczenie jest czymś wyjątkowym :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.