Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów oraz koleżanki jeśli takowe tu się kręcą :)

Wojtek z Wisły (śląski) z kąd się tu znalazłem postanowiłem że chce nauczyć się polerowania aut i wszystkiego co z tym z wiązane. Po co? Bo na starość kiedy będzie mi brakować lat do emerytury właśnie wykonywaniem profesjonalnych polerek chce się zajmować. Mieć swój mały garaż 8x10m i tam właśnie samochodom nadawać nowy blask. A po za tym chce pieścić swoje auto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jak profil głosi - od urodzenia Łukasz,posiadacz starej acz świetnej Starletki.

 

Na co dzień doradca serwisu, po pracy czyścioch przy autkach :)

 

Mała dygresja - forum n-czasu wstecz pozwoliło mi dowiedzieć się, że istnieje świat poza Sonaxem,a pranie tapicerki i polerowanie to zdecydowanie inny zestaw niż Vanish + Farcela ;)

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Marcin i bardzo lubię czyścić swoje 300C ale po tym co wy potraficie zrobić z samochodami to wielki szacun - a ja jestem laik na maxa. Mam nadzieje, ze to się zmieni. :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na forum zarejestrowałem się, pewnie jak wszyscy aby jak najlepiej zadbać o swoje auto (C70 I). Pracę przy aucie zacząłem od "korekty" lakieru, która wyszła w oczach znajomych rewelacyjnie, natomiast mnie nie do końca satysfakcjonowała (cienie). Po kilkudniowej lekturze forum gromadzę dodatkowe produkty aby jeszcze poprawić swoją pracę, o czym z pewnością napiszę w odpowiednim dziale !

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Ciesze się, że odnalazłem w internecie grono ludzi którzy mają tego samego bzika którego mam ja. Dotychczas było to mało profesjonalne podejście, choć czystości samochodu zazdrościła mi niejedna osoba, choć jak wiadomo jest "czystość" i czystość ;) Mam nadzieje, że dzięki Waszym fachowym poradom przejdę na wyższy stopień wtajemniczenia i dopicuję moją polóweczkę na cacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Marek i trafiłem na Wasze forum celem przywrócenia świetnego wyglądu mojej MX-3. Zawsze zwracałem uwagę na stan techniczny, wygląd maszyny był na drugim planie.... dopóki nie postanowiłem , że chcę mieć ładne i sprawne auto. Mam nadzieję, że moje posty pomogą nowym właścicielom 1 pojazdy, którzy kupili tanio samochód i dopieszczanie go mają przed sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.