Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie, jestem calkowicie nowy na tym forum, chcialbym sledzic wypowiedzi ekspertow z wlasnych doswiadczen, mam autko seat toledo kolor między srebrnym a metalikiem.

 

jak narazie kupilem COLLINITE 845 Insulator Wax

 

na autku przy dolnej czesci drzwi widac kropki asfaltu, masy bitumicznej, czym sie tego pozbyc? POORBOY'S WORLD Professional Polish 473ml CLEANER??

czy moze jest cos tanszego zeby to zrobic i potem polozyc wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jakis czas temu zacząłem bawic sie w nadawnie blasku swojemu steremu autku z czasem na jeszcze kilku innych autkach(tak bardziej po rodzinie ;) ) to co zauwazylem tutaj w jednym z tematow zaskoczylo mnie bardzo i chcialbym nabrac jeszcze wiecej doswiadczenia dzieki forum.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Damian i jestem szczęśliwym posiadaczem Laguny L1Ph2, której chciałbym przywrócić blask. Już od jakiegoś czasu przeglądam to forum i zdecydowałem się zarejestrować, wierzę że z jego pomocą będę w stanie dokonać wiele. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Piotrek... i jestem tu nowy :) Zaczynam się rozwijać w temacie Detailingu, heh początki są trudne, ale powoli zaczynam ogarniać asortyment producentów, dużo tego... do tej pory używałem szamponu i wosku z hipermarketu i miałem wrażenie, że autko prezentuje się ładnie. Teraz wiem, że byłem w błędzie. Próbuję ustawić sobie jakiś zestaw początkowy, może jakąś DA również sobie sprawię i i i jechać, jechać :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Paweł.Pochodzę z Żywca. Zawsze lubiłem dbać o auto.Widzę że to forum to kopalnia wiedzy. Ja swoją przygodę z detalingiem dopiero będę zaczynał ale zanim kupię sprzęt i kosmetyki mam nadzieję że tutaj dowiem się dokładnie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.