Skocz do zawartości

Srebne Stilo - pierwszy etap (pod maską + wnętrze )


Beny.rac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym abyście Panowie ocenili efekty mojej pierwszej konkretnej pracy z moim autkiem ... :oops:

 

Pierwszy zabieg jaki wykonałem to "ogarnięcie" pod maską ( all wyczyszczona APC 1:10 , potem czyszczenie detali , następnie AUTOGLYM BUMPER CARE na elamenty plastykowe i gumowe )

 

p3270304.th.jpg

 

 

Drugi zabieg to ogarnięcie wnętrza ( all czyszczona APC 1:10 , detale czyszczone za pomocą pędzelków itp , następnie nałozyłem PB NATURAL LOOK na plastyki ( z efektów jestem średnio zadowolony bo moim zdaniem to tego środka przydał by sie jakiś aplikator a ja miałem tylko gąbke z jednnej strony bawełna a z drugiej fręzle :/ )

 

p3270299.th.jpg

 

 

p3270295.th.jpg

 

 

 

p3270297.th.jpg

 

 

Na skórę nic nie nakładałem bo nie było czasu a mam jakiś wynalazek K2-produkt roku 2007 ... :kox:

 

Panowie widać jakiś efekt ??? :cry:

 

Ogólnie 5 godzin mi na to zleciało( szkoda że nie mam zdjęc przed zabiegiem ale cóż uczę sie dopiero ... :oops: )

 

Będę wszystkie pracę publikował w tym topicu więc bez spamu proszę ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atomizera
A co to jest ... :oops:
Jaki APC używałeś?
Uzywałem MEGUIARS ALL PURPOSE CLEANER
to taka sama proporcja do wnętrza nie bedzie odrobinę za mocna?
Szczerze mówiąc chyba masz rację następnym razem będę wiedział ( do wnętrza ile 1;15 ??? )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnie nałozyłem PB NATURAL LOOK na plastyki
Plastiki to raz,a dwa że NL do Stilo się nie nadaje. Tu musi być użyty środek który normalnie zostawia efekt połysku ale na tworzywach w Stilo zostawi delikatną satynę i ładnie je odżywi. Było o tym na forum-

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 4471b7e48c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maski wewnątrz już się nie chciało wyczyścić ;) po za tym :good:
O kurde ale przeoczenie ... :shock: na dniach sie tym zajmę ... :song:
takie psikadło jak masz np. płyn do szyb

Hmmm ale to i tak trzeba czymś rozprowadzić - aplikatory muszę dokupić ale to w PL bo w Nl żadnego nie umiem znaleść ... :zly:

Ładny abarth.

Hmmm to nie Abarth a Stilo 1.9JTD ok 145 kucyków po licznych modyfikacjach ( Zegary , kiera , skóra itp ) A mnie w ten weekend czeka korekta lakieru i też ręczna ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz żadnego aplikatora to psikaj sobie na jakąś mikrofibre.

 

Aplikatory mam dwa ale maja mieć inne zastosowanie :

Piankowy Temachem(żółty) do wosku

Bawełniany Temachem(biały) do SRP

 

Mikrofibr też mam pare ale myśle że najłatwiej to będzie nakładać jakimś aplikatorem bawełnianym - na razie sie uczę i zbieram info ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beny.rac napisał/a:

następnie nałozyłem PB NATURAL LOOK na plastyki

Plastiki to raz,a dwa że NL do Stilo się nie nadaje. Tu musi być użyty środek który normalnie zostawia efekt połysku ale na tworzywach w Stilo zostawi delikatną satynę i ładnie je odżywi. Było o tym na forum-

http://forum.kosmetykaaut...d6944471b7e48c.

Nadaje się myślę, pod warunkiem że sama deska nie jest zniszczona i wypłowiała. Moja była w złym stanie i tu pomógł PB TR ale jak jest w dobrej kondycji to czemu nie?? Na plastiki na bokach drzwi, progi czy tunel środkowy itp. już nie trzeba dawać błyszczącego środka, tu coś do efektu mat/satyna myślę da radę, ja na te pozostałe plastiki dawałem zwykłe, marketowe środki i efekt był dobry, tylko trwałość do kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stężenia APC to ja używam Cyclone i jego się daje inne proporcje niż Megsa (1:10 to mocny-np na silnik) ale chodziło mi bardziej o różnice stężenia do komory i do wnętrza.

Biały bawełniany pad temachem jest dobry do czegoś pokroju SPR, ale moim zdaniem troche sporo chłonie. No i średnio się pierze... ale za tą cenę nie można wiele wymagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.