Skocz do zawartości

Mercedes C 180


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam kolejny obiekt moich prac i robótek ręcznych :-] Mercedes C klasa. Lakier był w stanie agonalnym. Myty tylko i wyłącznie na szczotach i tego typu myjniach. Rewitalizacje lakieru rozpocząłem od dokładnego mycia APC, a następnie zabrałem się do pracy. Korekta oparta na systemie 3M, wsparta glinką, politurą Poorboy'a i woskiem Colliego.

 

Poniżej przestawiam zdjęcia auta w momencie gdy do mnie przyjechało oraz jedno zdjęcie już po wstępnej korekcie, więcej zdjęć oraz efet finalny zamieszcę dzisiaj wieczorem lub nadchodzących dniach. Pozdro

 

85036950.th.jpg

 

14153056.th.jpg

 

96092698.th.jpg

 

81981946.th.jpg

 

28764457.th.jpg

 

Maska po wstępnej korekcie:

 

32175964.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Przedstawiam kolejny obiekt moich prac i robótek ręcznych " tak napisałeś więc wiesz...

 

Tu masz racje, to zdanie może zmylić ;)

 

 

Oto i foty już po korekcie, przedstawiające auto w pełnej krasie, lecz jeszcze na zimowych kołach

 

img9990.th.jpg

 

img9989b.th.jpg

 

img9982c.th.jpg

 

img9981v.th.jpg

 

img9973.th.jpg

 

img9972z.th.jpg

 

img9966i.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wyszło ale kuje jedna sprawa- merc, a na kołpakach z tesco stoi :zly: ile zajęła Ci korekta?

 

Kolego, czytaj posty ZE ZROZUMIENIEM! :) Napisałem przecież, że auto stoi na zimowych kołach...w okresie letnim porusza się oczywiście na ORI alufelgach 8-) tak więc spokojnie. Zimą nie ma potrzeby żeby jezdzić na alu. Korekta zajęła mi około 25 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plotek, ladnie, wyszlo, ale kilka dni trzeba poswiecic... 8-)

 

No dokładnie...tak jak napisałem, zajeło mi to mniej więcej 25 godzin łącznie czyli w praktyce dwa dni po 10 godzin i parę godzin 3 dnia trzeciego :). Roboty dużo ale efekt zadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oceniasz twardość lakieru? ;)

 

Jakby Ci tu odpisać, hmmm....Jak dobrze wiesz, Merole słyną z twardych lakierów i nie inaczej było w tym przypadku. Lakier na aucie jest pierwszy. Jednym słowem ciężka robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.