Skocz do zawartości

BMW 323ti montreal blau


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam relacje z korekty lakieru BMW 323ti. Lakier dosyć zapuszczony ( co widać na zdjęciach ). Korekta robiona megsem 105 i 205. Pierwszy raz pracowałem tymi pastami i jestem bardzo zadowolony. Wrzucam zdjęcia z samej polerki, jutro wrzucę fotki po srp i colli 476.

 

dsc1679v.jpg

dsc1685i.jpg

dsc1689i.jpg

dsc1697.jpg

dsc1700.jpg

dsc1686o.jpg

dsc1713w.jpg

dsc1716.jpg

dsc1722v.jpg

dsc1726ig.jpg

dsc1730g.jpg

dsc1731.jpg

dsc1734.jpg

dsc1737i.jpg

dsc1746s.jpg

dsc1749l.jpg

dsc1751f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jak najbardziej na + Bardzo ładny kolor.Co tam tak wszystko zakurzone :D z pasty pył ?Chyba jeden z nielicznych testów megsa 105 i 205 bo wszyscy w 3m idą.Chętnie zobaczyłbym jeszcze całe auto przed i całe po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio troszkę pyli...ale da się pracować. Zdjęcia będą jutro. Niestety fotek wyglądu samochodu z przed korekty nie mam. Dostałem samochód wieczorem, zdążyłem go tylko umyć, wyglinkować, okleić i poszedł do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wdzięczne autko i przyjemnie się musi nad nim pracować z racji niedużych gabarytów.

 

Ogarnij jeszcze plastiki i wnętrze, to będzie tip top.

 

Miałem kiedyś 323ti w kolorze Bostongrun Metallic. Szkoda, że nie wyrobiłem sobie za jego czasów kultury mycia i dbania o kosmetykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrza nie było w planach, plastiki na zewnątrz będą potraktowane AG Bump Care.

Marco prawa strona szła bez najmniejszych problemów, praktycznie wszystko schodziło po jednym przejściu, oryginalny lakier wiadomo- strasznie twardy. Maski nie chciałem mocniej katować bo na rantach ma purchle już :/ Nio foczki stoją i czekają w kolejce, dwie czarne i jedna srebrna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko skończone, właściciel zadowolony :) Mam nadzieję że Wam też się podoba.

Z7astanawiałem się co położyć na lakier: Carbona czy 476 ale z racji tego że właściciel myje na samoobsługowych to położyłem 476.

 

dsc1752q.jpg

dsc1753k.jpg

dsc1754.jpg

dsc1757i.jpg

dsc1758f.jpg

dsc1756n.jpg

dsc1759j.jpg

dsc1760x.jpg

dsc1761v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to że kilka elementów nie było w ori lakierze poszedł polishing pad a później FP.

Felgi takie a nie inne bo miały się wyróżniać w tłumie, lampy są oryginalnie przyciemnie nie żadne home made..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Ci to wyszło :)

Możesz coś więcej napisać o 105 i 205. Skąd wiedziałeś kiedy zacząć nakładać 205?

Jakieś uwagi? Bo sam nie długo moje autko potraktuję 105 i 205. :song:

Będziesz coś jeszcze po tych Megasach kładł? Czy od razu wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhm, uwierz mi - wyróżnia się. Nie na plus (IMHO), ale jest nietuzinkowe. Jeszcze okleić gdzieniegdzie carbonową folią (albo białą, o!) i będzie prawdziwy killer.

 

Nie no, śmieję się, bo mnie czasem uprzedzeni ludzie mają za sportowca i wyznawcę boga Ortaliona :P

 

Natomiast lakier błyszczy się pierwszorzędnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt świetny pomimo zdjęć , które nie potrafią oddać efektu prac :good: Gdybym odkrył to forum 2 miesiące wcześniej to mógłbym popracować na takiej samej bawarce mojej narzeczonej. Takie pytanko. Jak się poddaje lakier na megsie ? Pytam bo czeka mnie e34 a na tą chwilę dysponuje tylko megsem plus kilkoma dodatkami :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.