Skocz do zawartości

Audi A3 Sportback 2.0 TDi S-line BE - Czarny perłowy


piotrl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

piotrl, z umyciem kół to chyba żartujesz

albo dajesz zdjęcia w połowie roboty

 

Kończył się czas i dzień, a i tak niedługo zmieniam na letnie wiec niedługo je na haki :) i dokładnie umyje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzis zabezpieczyłem przednie dywaniki kierowcy i pasażera 303 High Tech Fabric Guard zobaczymy jak się sprawdzi ;) ale test recznika papierowego 303 przeszedł :):good:

zrobiłem tez płyn do szyb z tabletki 303 Windshield washer Tablets 4l wody + 1 tabletka maksymalny czas to około 5 minut i płyn gotowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj info , też zastanawiam się nad zakupem tych tabsów na lato , ogółem są bardzo polecane.

Dobrze jutro postaram sie dac info

 

[ Dodano: 29 Marzec 2012, 22:00 ]

Szczególnie ciekawi mnie combo: tabletki + Wiper treatment :o

 

303 Wiper Tretment Pack używam ich od tamtego roku i nie mam żadnych negatywnych odczuć wycieraczki pracuje jak należy nie piszczą nie skaczą i takie tam :)

 

[ Dodano: 29 Marzec 2012, 22:04 ]

piotrl, takie pytanko odnośnie plastików na grilu, przy czyszczeniu idzie wypędzlować a czym nakładałeś AG ? też pędzlem i potem fibra ? bo trochę ciężko tam paluchy włożyć

 

Nakładam pędzlem teraz nie używam AG tylko Valet Pro Dionysus Trim Glitz, a tylko dla tego ze plastik jest dłużej czarny ale AG i Valet Pro bardzo długo jeszcze odrzucają wodę chociaż ich już nie widać

Fakt dostać się do zakamarków jest trochę roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 2 dni zmajstrowałem swój 1 film proszę o wyrozumiałość

test 303 Farbic Guard na dywanikach z mojego auta.

Jest jedno ale 3 części filmu jednak na środku dywaniku woda wsiąkła w dywanik :o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby woda wsiąkła w dywanik, niż przelała się na wykładzinę podłogową...w końcu po to są dywaniki :)

W Audi dywaniki pod spodem są gumowe to nie przeciekną wiec nie ma z tym problemu :)

 

[ Dodano: 30 Marzec 2012, 23:01 ]

piotrl, Wydaje mi się, że woda po nałożeniu preparatu wsiąkła ci w tym samym miejscu co na pierwszym filmiku. Sprawdzałeś czy dywanik był dobrze wyschnięty przed nałożeniem środka?

 

Fakt to może być prawda :o

 

[ Dodano: 31 Marzec 2012, 18:35 ]

Dzis pogoda taka sobie ale zmieniłem opony z zimowych na letnie do tego wymyłem nadkola takim preparatem bo Tescowego Daisy niestety nie było

 

p1140430.jpg

 

Nadkola z przodu fajnie się umyły ale tylne to jakiś materiał który jest porowaty nie dało rady go umyć dokładnie :thumbdown::/

 

Pierwsze mycie wstępne umyłem tym preparatem z Aldi i pędzlem wyszło to tak

 

p1140419.jpg

 

p1140423l.jpg

 

p1140424.jpg

 

p1140425r.jpg

 

 

po pierwszym myciu i spłukaniu woda jeszcze raz wyszorowałem i o to efekt

 

p1140426s.jpg

 

p1140427.jpg

 

p1140428.jpg

 

p1140429g.jpg

 

 

Na koniec zabezpieczyłem nadkola preparatem AutoGlym Bumper Care

 

p1140433q.jpg

 

Teraz zrobiłem kilka końcowych fotek nie jest to mistrzostwo świata ale i tak wygląda to lepiej niż wcześniej

 

p1140437n.jpg

 

p1140438.jpg

 

p1140442f.jpg

 

p1140443.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.