Skocz do zawartości

gumowe dywaniki - nowe - smierdza


bonart1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Administrator

W kwestii polewania prezerwatyw aktywną pianą nie mam niestety dużego doświadczenia, zmuszony jestem wierzyć na słowo :P

 

Patrząc po tym jak taka aktywna piana potrafi fajnie zadziałać na uszczelki, zdecydowanie trzymałbym ją zdala od gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jest to prosta sprawa takie polewanie prezerwatyw , bo trzeba mocno je trzymać żeby ciśnienie wody ich nie porwało :P

 

Natomiast jeżeli chodzi o dywaniki to zastanowił bym się czy takie mycie w ogóle im pomoże, ja jak kupiłem sobie takie dywaniki to też śmierdziały, myłem je różnymi kombinacjami zarówno płynów jak i technik i nie przyniosło to zbytniego efektu, zauważyłem natomiast, że w przypadku moich dywaników pomogło (oczywiście nie od razu) wygrzewanie ich na słońcu, być może wtedy te różne substancje z dywanika parowały albo coś w ten deseń. Jak dywanik był nagrzany śmierdział strasznie, ale później jak już wystygł w cieniu i później w samochodzie już nie śmierdziały,tak bardzo i tak ten zabieg powtarzałem co tydzień podczas sprzątania środka, aż w końcu przestały śmierdzieć całkowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nie smierdza.... po 2-3tyg (bo sam juz nie pamietam jak dlugo po prostu lezaly na odkrytym tarasie gdzie padal deszcz, slonce grzalo itd) guma juz nie ma zadnego zapachu...

 

wyglada na to ze nie ma innego sposobu jak oddzialywanie zjawisk atmosferycznych...

dlugotrwale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.