Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

My z croochym siedzieliśmy na miejscówce do 21 i oczywiście "załapaliśmy się" na ulewe :D Na szczęście Mamut miał jeszcze trochę sił żeby zebrać wodę w garażu 8-)

 

Panowie trzymam za słowo z planowanym tripem na GP Niemiec 2015 (chodź jak mówiłem wczoraj, lepsze emocje są, jak zresztą co roku, na SPA) !

 

Przy okazji podrzucicie namiar do człowieka od Carbona i HDC? Bo oczywiście pamięć u mnie dobra ale krótka i nick wyleciał mi już z głowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji podrzucicie namiar do człowieka od Carbona i HDC? Bo oczywiście pamięć u mnie dobra ale krótka i nick wyleciał mi już z głowy

Chłopak jest z tego forum i ma nik "Eryczek"

croochy, ładnie, ładnie, a Superb czyściutki :-]

 

[ Dodano: 2 Sierpień 2014, 11:05 ]

maclaz, na ul. Przyjaźni w Lublinie. Możesz wybrać sobie u niego rodzaj i kolor skóry. Gośc jest naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łyszałem że u tego z Przyjaźni jest słaba jakość skóry.

To ktoś ci głupot nagadał.

Obszywałem u niego kierownice w 2 moich autach. Pierwszego już dawno nie mam - była to Laguna - ale kiedy po obszyciu kierownicy podjechałem nim do kolegów z renault, ci nie chcieli wierzyć, że to nie jest oryginalna skóra. Drugi nadal posiadam, to Clio II mojej żony. Kierownica w nim była obszywana 3 lata temu. Jeśli chcesz obejrzeć skórę i jakość obszycia, to spokojnie możemy się umówić. Sam ocenisz. W każdym razie po 3 latach skóra się nie marszczy, szwy dobrze trzymają i ogólnie wygląda to tak jak gdyby obszycie miało miejsce wczoraj. Dla mnie gość jest bardzo dobry i wcale nie takie drogi - pamiętam że za obszycie kierownicy były 2 ceny: 140 zł - gdy on musi zdejmować kierownicę i 120 zł gdy przyniesiesz do niego kierownicę do obszycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.