Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

 

dokładnie ło to ło

 

sądzę że Pałowi chodziło o ten szampon http://showcarshine.pl/376-dodo-juice-b ... ampon.html

 

ze swojej strony polecam to http://showcarshine.pl/989-presta-sudzz ... -38l-.html naprawde super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Maciek -> Big?

Tak, to ja :)

Co do szamponu, to potwierdzam słowa Griffe, Dodo jest rewelacyjny !!! Cena zdecydowanie odzwierciedla jego wartość. Świetnie się pieni. Doskonale myje i jest niesamowicie wręcz wydajny, a co najważniejsze w 100% bezpieczny dla wosków.

P.S.

Kiedy spotkanko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage cene srednio okolo 50zeta za Dodom jedno mycie wychodzi okolo 2 zlote presta jest ciut tansza, bo jest znacznie mniej stezona. To cos jak porownywac Swissvaxa Concorso z Poorboysem Nattysem... dzialaja podobnie, aczkolwiek czarny sloiczek robi wszystko lepiej, z tym ze Concorso jest 10x drozszy 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kM3, nie ale sam zastanawiałem się parę miesięcy temu nad zakupem szamponu między DoDo/Presta/DG#901/SG Sleek&Bubble/BriteMax i padło na 4nano UV 5L bo BriteMax'a nie mogłem znaleźć w żadnym sklepie int.

Wcześniej myłem NXT/GoldClass/AG Bodywork Shampoo/ i wg mnie UV od nich jest lepszy.

Jak masz $$ to kupuj DoDo BTBM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowmy sie, ze szampony podobnie jak woski maja swoje klasy. Mamy przedstawicieli Zajmola, Swissa jak i PA, ktore zasadniczo sa hi level zwlaszcza PA w krysztalowej butelce - istny szal.

Mamy dod born to be mild, ktory jest extra szamponem, ponizej niego mamy duragloss i gtechniqa, pozniej wiele wiele innych i na dole najtansze czyli preste i ultraviolet niestety megs GC plasuje sie jeszcze nizej. Jest to oczywiscie moja SUBIEKTYWNA opinia wynikajaca z kilku lat mycie w/w pienidlami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denis, chyba wpieprza nieźle wosk :?
oraz słabo sie pieni i mam wrażenie, że średnia śliskość podczas mycia

 

Ciekawa sprawa. Właśnie kończę drugą butelkę GC Megsa i jakoś nie zauważyłem żeby mi zjadał FK1000p. Piana jest przyzwoita, zapach fajny i cena/mycie niewygórowana.

Przyznam, że nie miałem porównania z polecanymi hi-end'owymi szamponami, ale już nie wieszajmy psów na Gold Classie.

W ramach testu następny będzie Dodo i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.