Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieranie na Cupre/Cupre R idzie średnio, więc odkąd strzeliłem na Was focha uczestniczę w spotach jednoosobowych :lol:

 

W ramach odreagowania i wyładowania się, wbrew regułom detailingu umyłem parcha na jedno wiadro i wysuszyłem na Solidarności.

oqa2.jpg

Jak widać na załączonym zdjęciu, parchaty prezentuje perfekcyjne odpychanie wody :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przepłukałem Superba z kurzu :evil:

Po ostatnim glinkowaniu powłoka kwarcowa pięknie odżyła, a Sonax BSD, tak jak mówił Paweł, przepięknie kropelkuje !!

Paweł jak nakładałem Sonaxa i powiedziałem ze ładnie przyciemnia lakier i wyciąga głębię, powiedziałeś "poczekaj aż zobaczysz kropelki !" no i ... miałeś rację !! Odpycha i kropelkuje to to przepięknie !!

Czekam na zamówienie !

A tu 3 fotki kropelek zrobione telefonem:

ef7d8faf3941f7bcm.jpg

 

4098cc4426889abbm.jpg

 

8ce78e699648f462m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsaiada z "Braci"

A witam, witam :)

Koleżanka też z "Braci" ? Znam w moim bloku jedną Dorotę, wiec może nawet się znamy.

A koleżanka Dorota czym do nas przyejdzie ?

vectra jak nowa

eee do "nowości" trochę jej jeszcze brakuje, ale powoli, powoli i będzie coraz lepiej.

miło mieć taka w sąsiedztwie

To auto mojego ojca, takze nie jest z sąsiedztwa. tylko fotki robiłem koło domu. Ale w śąsiedztwie stoi Clio II mojej żony i mój Superb II - też ładne :-]

 

[ Dodano: 8 Październik 2013, 13:55 ]

Panie/Panowie wtorek/sroda to maja byc najcieplejsze dni. Jesli pogodynka sie nie rozmysli proponuje cos tam chlapnac.

Jstem "za", tylko dziś czy jutro?

Griffe, pwoied zmi jeszcze jak się czyści tego mamuta do suszenia? Normalnie do pralki na 40 stopni i jazda?

 

[ Dodano: 8 Październik 2013, 13:56 ]

Dziś popracowałem nieco nad wnętrzem, pogoda sprzyjała

No i Saabik robi się coraz ładniejszy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.