Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Big,

 

Na innym naszym wspólnym forum :) są zdjęcia C3 mojej mamy którą robiłem tak samo na działce, do siostry przejachala koleżanka i zobaczylą że robie foty i pado to samo pytanie na handel ???

 

W ten weekend jak pisze Griffe, robilśmy auto, idzie sąsiad i to samo... na handel :)

 

Wiec no nie wszyscy rozumieją nasza pasję 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Lubelską ekipę! Dobrze wiedzieć, że jest nas trochę ;) czy organizujecie jakieś spoty? chętnie poddałbym mój samochód Waszej opinii co do detailingu, bo w tej kwestii jestem jeszcze laikiem ;) pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MD,

 

spoty sa co dwa tygodnie w czwartek na ul. koncertowej kolo lidla na parkingu wielopoziomowym jest myjnia bezdotykowa i tam tez sa spoty kolo 18, a co bedzei w zimie zobaczymy

 

ZAPRASZAMY !! (odezwał sie ten co był RAZ :kox: )

Najbliższy będzie w ten czwartek? Chętnie podjadę ;) Dzięki za info :)

Griffe hehe a świerzaki na którą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najblizszy niestety wszystkim nie pasuje, co nie znaczy, ze chlopaki nie wpadna.

Jak masz czas zapraszamy na 16ta, ale mowie o 19.09, bo w najblizszy czwartek mnie nie bedzie.

 

Dzis podjechalem sam testowac powloki na "na wlasnym podworku" - kurde robia szal - auto umyte sama woda zdemineralizowana, jak tak dalej pojdzie bede myl chyba "woskiem na goraco" :kox::kox::kox:

 

4vzm.jpg

 

fmkz.jpg

 

rqlr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najblizszy niestety wszystkim nie pasuje, co nie znaczy, ze chlopaki nie wpadna.

Jak masz czas zapraszamy na 16ta, ale mowie o 19.09, bo w najblizszy czwartek mnie nie bedzie.

Postaram się zjawić :) przeglądam zdjęcia ze spotów i nachodzi mnie jedna myśl.. gdzie mam mojego kopciucha zostawić, bo trochę nie pasuje do reszty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie padało, to dziś podjadę na nasza miejscówę Clio zony, bo jest zakurzone jak cholera i trzeba mu zrobić prysznic.

 

MD, nie mieszkasz przypadkiem gdzieś koło poligonu w domkach ? Pytam, bo jak czasem idę boczną od ul. Solarza uliczką, to przy jednym z domów, stoją zawsze 2 Saaby (niebieski 9-3 vigen i 9-5 kombi) z klubu Saaba.

 

P.S.

Griffe, pamiętasz o zamówieniu dla mnie tego ręcznika do suszenia o którym ostatnio rozmawialiśmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz ze cytryna moze lepiej nie wygladac :D
gdzie mam mojego kopciucha zostawić, bo trochę nie pasuje do reszty :lol:

 

obok mojej skody :-]

Ja przyjadę jeszcze raz Tranzitem i juz nikt nie bedzie sie wstydził :)

Panowie przekonaliście mnie, zaparkuję między Skodą, a Citroenem, a zastawicie mnie jeszcze Tranzitem hehe :lol:;)

Big to samochody Małgosi z Saab Klub Polska, do którego tez należę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy kolejne spotkanie ?

19.09.2013 r. od godz. 17

 

Big to samochody Małgosi z Saab Klub Polska, do którego tez należę.

No to ładne autka ma dziewczyna :) Szczególnie ten niebieski Vigen robi niesamowite wrażenie

 

Big oczywista oczywistosc

To fajnie, bo już mam dośc mojego starego wafla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.